Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014
Digital systemkamera Sony a550, med lins 18-55, 14,2 Mpix, med väska, 8 GB minneskort och laddare snr:1988733
Elektronik Spel
Spelkonsol Sony PS3 slim 500GB, CECH 4003C, 1 handkontroll, sladd och A/V kabel, 1 spel Lost Planet 3, i kartong, med kvitto 30/11-13, snr: 03274458775828507
Damur, Breitling Chrono Callisto 80520N manuell, safirglas, snr 5265, metallarmband med viklås ej original, med manual, inköpsår 1988 i box, stora sekundvisaren går ej
Elektronik Spel
Spelkonsol Microsoft Xbox 360 slim, med HDMI kabel, 1 handkontroll, strömkabel med adapter, snr: 158496203405
Paintball kit, Victor Spyder, komplett med kulor och mask med visir i ryggsäck, snr:22030524
Luftpistol Valtro 92 CO2 i väska med kulor snr: M03607, cal 0177`` max 7,5J, 4 magasin medföljer
Fritid Sport
Snowbord Rosignol Imperial, snr 220909, c:a 150cm repor och hack finns, bindning Speedfit S/M, 1 par Head boots stl 38 lätt smutsiga/slitna, med väska.
Mobil Sony xperia S 32GB, LT26I, med HDMI kabel box, bruksslitage, troligtvis låst till 3, NFC taggar medföljer, IMEI: 351710056059487