761 - 780 av 1 186
1...383940...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2014

Klubbad för

Konst Tryck

Etsning Zorn "Billy Mason" 1900 signerad i plåt ca 18x12cm gulnade blad

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt ca 21,5x14,5cm gulnade blad

500 kr

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt ca 21,5x15,5cm gulnade blad

500 kr

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt 1918 ca 22,5x15cm gulnade blad

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt 1912 ca 16x10,5cm gulnade blad

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt ca 21x14cm gulnade blad

400 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad och daterad i plåt - 89 ca 22x14,5cm gulnade blad

500 kr

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Georg von Rosen" 1893 signerad i plåt ca 19x14cm gulnade blad

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn osignerad ca 13x10cm gulnade blad

300 kr

Utrop: 375 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad i plåt 1911 ca 15x10cm gulnade blad

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn signerad i plåt ca 14x10cm gulnade blad

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Mr & Mrs Atherton Curtis" 1906 signerad i plåt ca 21x16cm gulnade blad

Utrop: 850 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Cigarettrökerska II " signerad i plåt ca 14x10,5cm gulnade blad

500 kr

Utrop: 600 kr

Dosa i okänd metall och emalj med OS-logo höjd 3cm Ø5,5cm i ask

50 kr

Utrop: 50 kr

Memorabilia Övrigt

Medalj i okänd metall OS 1984 Ø6cm i etui

200 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Ibanez modell SA260 FM, repig, stötmärken, sprickor, lackskada, serienummer I060821606, i mjukt fodral med tillbehör

Utrop: 1 600 kr

Digitalkamera Samsung ST77, serienummer A2BVCN0C40017AZ, med manual, med USB-sladd, i kartong

375 kr

Utrop: 250 kr

Bluetooth Buddy Supertooth BTBDY6 bluetooth car speakerphone, serienummer 129219132

150 kr

Utrop: 50 kr

Fiskespö Adexa Trident, Pawer plus, 96 Carbon 9 ft. AFTM 5-6, i mjukt fodral

275 kr

Utrop: 250 kr

Högtalare 2st och bas Add on E-040, serienummer 2010356780, repiga

50 kr

Utrop: 75 kr