781 - 800 av 1 186
1...394041...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2014

Klubbad för

Konst Affisch

Litografi Bo Åke Adamsson, signerad, 213/250, 49x35cm, inramad

700 kr

Utrop: 850 kr

Litografi Bo Åke Adamsson, signerad, 65x48,5cm, inramad

Utrop: 1 200 kr

Snapsglas 6st Kosta Boda, Diamant, höjd 8cm

500 kr

Utrop: 125 kr

Karaff, glas, höjd med lock 25cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Glas på fot, höjd 15cm Ø12cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Nikon Coolpix S6150, 42004513, touchskärm, med manual, i kartong, repig skärm, saknar minneskort, med laddare, med sladd

275 kr

Utrop: 200 kr

Kamera Sony Bloggie MHS-PM5, 2533247, med manual, i kartong, med sladd, repig skärm, med minneskort 4GB

175 kr

Utrop: 200 kr

Skål, Mia Branzell, Nybro, höjd 11,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti Silver 830, 96,2g graverat/udda, 2 skedar i S813

Utrop: 300 kr

Skulptur Lee Bortin, "Guess who I love?", höjd ca 30,5cm

Utrop: 125 kr

Moccaskedar 12st S830 149,5g Drotten, 111mm

400 kr

Utrop: 450 kr

Moccaskedar 12st S830, 171,8g, Haga 124mm

550 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Cortébert

Cortébert 18K, herrur, automat, graverad, datum, repigt plastglas, läderarmband

2 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,9g

Utrop: 300 kr

Örhänge 18K 0,6g med pärla

Utrop: 200 kr

Örhänge 18K 0,9g tvåfärgat

Utrop: 250 kr

Certina 18K, frackur, manuell, plastglas, med klockkedja okänd metall, i ask

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Certina 14K, herrur, quartz, datum, safirglas, läderarmband

Utrop: 2 400 kr

Parti Silver 830 52,2g skadat

175 kr

Utrop: 150 kr

Armband S830 29g 19cm

350 kr

Utrop: 100 kr