741 - 760 av 1 186
1...373839...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2014

Klubbad för

Örhängen 2 st par i silver 5,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge med sten S925 60cm 11,7g

300 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge S925 42cm 3,9g

Utrop: 50 kr

Halskedjor 2st S925 46cm & 44cm 6,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Bestick Chippendale 3 st matknivar, 3 st matgafflar, 1 sked totalt 7 st delar S830/stål bruttovikt: 365g missfärgade

700 kr

Utrop: 750 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Bordsklocka quartz i gulmetall färg med batteri höjd 23cm något rostig

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors höjd 22,5cm osignerad

475 kr

Utrop: 50 kr

Porslinsservis Fena Porzellan 6st kaffekoppar, 6st fat, 1 kaffekanna med lock, 1 mjölkkanna, 1 sockerskål med lock totalt 15st delar något slitna

175 kr

Utrop: 50 kr

Tallrik Marieberg/Röstrand "Fågel blå" Ø22,5cm sliten/nött

1 800 kr

Utrop: 50 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn osignerade ca21x14cm & ca 21,5x15cm gulnade blad

Utrop: 1 100 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn signerade i plåt ca21x15 & ca21x14cm gulnade blad

Utrop: 1 200 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn en signerad, en osignerad i plåt ca 14x20,5cm & ca 15x22cm gulnade blad

Utrop: 1 000 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn signerade i plåt ca 19x16cm & ca 22x14cm gulnade blad

Utrop: 1 000 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn en signerad, en osignerad ca13x21cm & ca14x10cm gulnade blad

600 kr

Utrop: 750 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn osignerade ca 21x13,5cm & ca 13x19,5cm gulnade blad

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsningar 3st Zorn signerade och daterade i plåt ca 20,5x14cm & ca 19x14cm & ca 15,5x21,5cm gulnade blad

Utrop: 1 500 kr

Konst Tryck

Etsningar 2st Zorn signerade och daterade ca 22x15,5cm & ca 22x15,5cm gulnade blad

Utrop: 850 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Ols Maria" 1919 signerad och daterad i plåt ca 13x22,5cm gulnade blad

400 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Gulli II" 1918 signerad i plåt ca 17,5x13,5cm gulnade blad

Utrop: 600 kr

Konst Tryck

Etsning Zorn "Mona" 1911 signerad och daterad i plåt ca 22x15,5cm gulnade blad

Utrop: 600 kr