Avslutad | Pant – Tisdag 2 september 2014
Klubbad för
Bestick Chippendale 3 st matknivar, 3 st matgafflar, 1 sked totalt 7 st delar S830/stål bruttovikt: 365g missfärgade
Klocktillbehör Övriga klockor
Bordsklocka quartz i gulmetall färg med batteri höjd 23cm något rostig
Porslinsservis Fena Porzellan 6st kaffekoppar, 6st fat, 1 kaffekanna med lock, 1 mjölkkanna, 1 sockerskål med lock totalt 15st delar något slitna
Konst Tryck
Etsningar 2st Zorn en signerad, en osignerad i plåt ca 14x20,5cm & ca 15x22cm gulnade blad
Konst Tryck
Etsningar 3st Zorn signerade och daterade i plåt ca 20,5x14cm & ca 19x14cm & ca 15,5x21,5cm gulnade blad