1421 - 1428 av 1 428
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2014

Klubbad för

Herrrur Omega Seamaster Polaris snr 1453/442, quartz, analog och digital, förgyllda detaljer på urverk liksom spännet

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Emporio Armani

Herrur Emporio Armani stål, med läderband defekt, funktioner som styrs av knappar fungerar ej, en visare defekt, ej funktionsgaranti,

Utrop: 500 kr

Klockor Storm

Herrur Storm Vulcan, stål quartz Nr: N9 2282, quartz, små repor på boett och länk

550 kr

Utrop: 375 kr

Belysning Övrigt

Ljusstakar ett par, metall trä höjd 25cm, från Färg och Form

50 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Fender Stratocaster Squier The Bullit series snr NC407185, China, svajarm saknas, mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr akustisk Yairi Alvarez CY116 C280, med hårt fodral

3 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Stereohögtalare Sony till Iphone/Ipod, med fjärrkontroll, dockning bred anslutning, anslutningskabel som fungerar till Iphone 4 och 5 via högtalarutgång från smartphone/Ipod

300 kr

Utrop: 375 kr

Samsung Galaxy Note 10.1 16GB, GT-N80000, snr 355357/05/130551/9, 8806085030459, i originalkartong med laddningskablar, skyddshölje medföljer

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr