Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2014
Klubbad för
Myntliknande föremål S925 27,1g, stämplade 19 juni 1976, Konung Carl XVI Gustaf Drottning Silvia, 50kr
Halskedja treradig Ankarlänk S925 42,5cm 13,9g, förgylld, med berlocker, innehåller stenar