1381 - 1400 av 1 428
1...69707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2014

Klubbad för

Armband 18K 24,3g 18,5cm, mindre repor på länkbitar

Utrop: 6 200 kr

Armband flätat 18K 14,6g 20cm, små bucklor på låset, skev i länk

Utrop: 3 800 kr

Ring 18K 5,3g Ø19, med röda stenar

Utrop: 1 500 kr

Hänge medaljong 18K 5,3g, hjärtformad med blomstergravyr, öppningsbar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Damur Certina 14K quartz safirglas med gravyr, X-länk 18K defekt en säkerhetsögla fattas, 17,5cm, bruttovikt 29,7g, ej funktionsgaranti

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Damur Certina samt länk 18K, defekt urverk liksom länk, 16 cm, bruttovikt 43,5g, ej funktionsgaranti

5 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Damur Tisnins länk 18K, 17,5 cm, defekt urtavala skadad, länk skev, bruttovikt 23,1g, ej funktionsgranti

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband design Alton S925 11,9g 18cm

425 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver S925 Silver 14,2g, udda defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø16 5g, dekorerad med inpräglade tecken

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 2,5g 46cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 5g 40cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro S925 13,9g 52cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti Bijouterier Silverpläterat 111,4g, diverse föremål, innehåller stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring design Alton S925 3g Ø18

100 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,1g

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,1g

Utrop: 50 kr

Örhänge udda S925 0,7g

Utrop: 50 kr