Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 september 2014
PORTFÖLJ, must de Cartier vinröd läder 40x28x8 cm cert.nr GL 303141 dustbag och orginalpresentkartong
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, must de Cartier vinröd läder 13x9,5 cm sedel,3 st kontokortsfack och kvittofack cert.nr GL 306196 orginalförpackning
VÄSKA, LOUSI VUITTON, Sirius, monogram canvas, 55x40x18cm, lås samt nycklar saknas, visst slitage på lädret.
Kläder Jackor
JACKA, HERMÈS, vintage, 85% polyester, 15% poliamid, stl 48, mossgrön, delvis fodrad i gult.
Kläder Kavajer
KAVAJ/BLAZER, GIORGIO ARMANI, Le Collezioni, cashmere, stl 50, dubbelknäppning, marinblå.
Kläder Kavajer
KAVAJ/BLAZER, GIORGIO ARMANI, Le Collezioni, 100% ull, stl 50, dubbelknäppning, svart.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück classique, revesoar, spets i 14k, svart resin, lite repor på korken, mindre mod 11cm, etui
VÄSKA, MINO RONZONI, mellanbrunt läder, mässingsfärhade detaljer 35x58x35cm, rutigt foder.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, bågar i gulmetall svarta glas, putsdusk, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vinatge, 40 years special edition brunmelerade bågar, gröna glas, etui, ytterkartong.