Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 september 2014
SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA DG 397S 667 140, gröna bågar, gröna glas, etui, repor.
PORTFÖLJ, must de CARTIER, vinrött läder, 34x30x5 cm, certifikat från 10/11 1991, dustbag. Tillbehör liten necessär. Bruksslitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, beige, röd, svart ruta, svart läder, vitmetall spänne, bredd 3,5 cm, längd 100 cm.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, PIERRE CARDIN, 100% siden, vinröd bakgrund, detaljer i blått och guld, bredd 10cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Souple 45, vintage, monogram canvas, 45x25x21cm, lås finns men nyckel fattas, lädret har några fläckar.
Kläder Skor
SKOR, JOHONSTON & MURPHY, svart läder, toffsdetalj, stl 41, skopåse och kartong ej tillhörande.
SOLGLASÖGON, PERSOL, 200 51 20, vintage, brunmelerade bågar, bruna glas, etui (skadat)
PORTFÖLJ, MULBERRY brunt präglat läder (nile) 34x26x5cm, avtagbar axelrem, visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBÖCKER, MULBERRY, brunt präglat läder, (nile), 5 kontokortsfack mynt, sedel, 10x15cm, slitage
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55 bandouliere, monogram canvas, 55x29x25cm, lås men nyckel saknas, liten lagning på axelremmen.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, TIFFANY & CO, 100% siden, grå bakgrund med fiskmotiv i blått och orange, bredd 9cm.