81 - 100 av 139
1...4567 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 september 2014

Klubbad för

SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA DG 397S 667 140, gröna bågar, gröna glas, etui, repor.

Utrop: 400 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, GUCCI, Guccisssima, svart läder 6st hakar, 9x6cm.

Utrop: 600 kr

PORTFÖLJ, must de CARTIER, vinrött läder, 34x30x5 cm, certifikat från 10/11 1991, dustbag. Tillbehör liten necessär. Bruksslitage.

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BURBERRY, beige, röd, svart ruta, svart läder, vitmetall spänne, bredd 3,5 cm, längd 100 cm.

700 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, PIERRE CARDIN, 100% siden, vinröd bakgrund, detaljer i blått och guld, bredd 10cm.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CERRUTI, 100% siden, grön, orange, blå, bredd 9,5cm, en tråddragning.

Utrop: 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Souple 45, vintage, monogram canvas, 45x25x21cm, lås finns men nyckel fattas, lädret har några fläckar.

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 23x15x6cm.

1 900 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, JOHONSTON & MURPHY, svart läder, toffsdetalj, stl 41, skopåse och kartong ej tillhörande.

900 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, J LINDEBERG, ljusgrå mocka, stl 41, några fläckar, kartong.

Utrop: 350 kr

Kläder Skor

SKOR, TIGER OF SWEDEN, svart läder, stl 41, kartong.

475 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, PERSOL, 200 51 20, vintage, brunmelerade bågar, bruna glas, etui (skadat)

550 kr

Utrop: 600 kr

PORTFÖLJ, MULBERRY brunt präglat läder (nile) 34x26x5cm, avtagbar axelrem, visst slitage.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBÖCKER, MULBERRY, brunt präglat läder, (nile), 5 kontokortsfack mynt, sedel, 10x15cm, slitage

600 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55 bandouliere, monogram canvas, 55x29x25cm, lås men nyckel saknas, liten lagning på axelremmen.

4 900 kr

Utrop: 3 900 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VERSACE, 100% siden, beige, brun, bredd 10cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, vinröd, orange, svart, bredd 9cm.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VERSACE, 100% siden, guld, beige, blå, bredd 10cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, TIFFANY & CO, 100% siden, grå bakgrund med fiskmotiv i blått och orange, bredd 9cm.

250 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, ljusblå, blå, bredd 9cm.

425 kr

Utrop: 250 kr