Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 september 2014
PORTFÖLJ, PRADA, svart kalvskinn, mörkbruna läderdetaljer, detaljer i gråmatt metall, 36x28x16cm.
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24cm, visst slitage, lås och nyckel saknas, dustbag.
Dosor-Etuier Övrigt
RESEHUMIDOR, DAVIDOFF, GM Thuya Brilliant, olika träslag, 24x24x6cm rymmer 12-18 cigarer, några repor, dustbag.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, kulspetspenna, svart resin, blå safir, MBCC5BSB3, "signature for good" etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Boheme, resevoarpenna, svart resin, stift i 14K vitguld, HU1095930, etui, ytterkartong
VÄSKA, FENDI, vintage, monogram canvas, bruna läderdetaljer, 25x34x23 cm, grovt slitage,
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 60, bandouliere, monogram canvas, 60x30x26cm, lås samt nyckel saknas.
CABINVÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intercciato Trolley, svart flätat läder, 45x35x20 cm, dustbag, Drag tapp på en av dragkedjorna saknas.
Kläder Kavajer
KAVAJ, HARRIS TWEED, grön-brun mönstrad tweed, foder i guldgrå, enkelknäppt med dubbel slits, kilsydda innerfickor, tre ärmknappar, storlek 54, tillverkad i Skottland
Kläder Tröjor
PIKÉ, POLO RALPH LAUREN, Special Edition, granit med krage och två knappar, stickad International Challenge Club-logga i gult, kortärmad, bomull, storlek L, custom fit
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück Solitaire, vermeil, reservoar, hölje i 18K, stift i 18K, orignaletui,
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Etoile, kulspetspenna, MBNB47V08, fantasislipad diamant 0,05ct, etui, ytterkartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart blankt läder, 11x8 cm, sedel, 4 st kontokortsfack, ett körkortsfack, ask.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, svart läder med spänne i vit/gulmetall, bredd 3,5 cm, längd 95-105 cm.
Accessoarer Övrigt
PROMENADKÄPP, vintage, svart lackat trä med mässingshantag i form av en fågel. Något repor på lacken.