Avslutad | Aficionado – Torsdag 18 september 2014
SOLGLASÖGON, MARC JACOBS, MJ 012/S 6312 125, svarta bågra med röda detaljer, svarta glas, putsduk, etui.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder, 18x24cm, plats för, kontokort samt id-kort, register och miniräkanre finns, kalender måste uppdateras.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, svart präglat läder (kongo) 10x15cm, plats för konto kort, kalender måste uppdateras.
RESEGARDEROB, LARK, vintage, svart nylon med beiga detaljer, insidan är utrustad med ett flertal fack för tröjor och skor, hake för upphängning och galgar. 57x45x22cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, MULBERRY, svart prälat läder, mässingsfärgat spänne, längd 95cm, bredd 3cm
BAG & PARAPLY, JAGUAR, paraply i grön nylon samt handtag i bambu, detaljer i vitmetall, bag i grön nylon med beiga detljer 52x37x17.
Accessoarer Övrigt
HJÄLM, GUCCI, silvermetallic plast, GG monogram, visir något repigt, E3 0454317-039093, några repor.
SEGLARSÄCK, LOUIS VUITTON, Louis Vuitton cup 2000, grå nylon med detaljer i läder och vitmetall, 40x72x40cm, axelrem i grå nylon, lås samt nycklar.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Aiden, TF377726411, bågar i gulmetall, bruna glas, etui.
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55, svart epi läder, 55x29x25cm, lås samt nyckel finns, visst slitage.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, DUNHILL LONDON, framsida i 100% siden, baksida i 100% linne, 160x24cm, originalask