Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Klubbad för
Cartier, herrur, Tank Francaise 28x36mm, stål/guld, kronograf, quartz mod nr 2303 ser nr BB26557 med länk i stål/guld, certifikat -98, extra länkbitar, manual, box och tygpåse, batteribyte behövs
Petronas, herrur, kronograf, quartz, 43mm, i stål med läderarmband, manual, box
Brevpress i glas Kosta Boda signerad B. Vallien, Unik nr 305851111, 8,6x8,7x6,7cm, defekt skador