1121 - 1140 av 1 479
1...565758...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Berlocker 2st i silver S925 3,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Berlock 1st i silver S925 5,2g signerad Pandora

150 kr

Utrop: 100 kr

Berlocker 3st varav 1 med sten i silver S925 5,3g signerade Pandora

Utrop: 225 kr

Berlocker 2st S925 6,7g signerade Pandora

150 kr

Utrop: 200 kr

Berlocker 3st S925 10,9g signerade Pandora

250 kr

Utrop: 275 kr

Berlocker 2st i silver S925 9,5g signerade Pandora

200 kr

Utrop: 200 kr

Berlocker 4st i silver S925 varav 2 med stenar 6,5g signerade Pandora

225 kr

Utrop: 275 kr

Berlocker 2st i silver S925 5,8g signerade Pandora

Utrop: 200 kr

Armband i silver S925 12,8g 19cm signerad Pandora

275 kr

Utrop: 125 kr

Omega Constellation, damur, 24mm, stål, safirglas, quartz ser nr 533998 19

Utrop: 5 400 kr

Omega, fickur i metall, 46mm, 1 boett med kedja i metall och etui i metall

375 kr

Utrop: 400 kr

Cartier, herrur, Tank Francaise 28x36mm, stål/guld, kronograf, quartz mod nr 2303 ser nr BB26557 med länk i stål/guld, certifikat -98, extra länkbitar, manual, box och tygpåse, batteribyte behövs

Utrop: 24 000 kr

Petronas, herrur, kronograf, quartz, 43mm, i stål med läderarmband, manual, box

325 kr

Utrop: 500 kr

Brevpress i glas Kosta Boda signerad B. Vallien, Unik nr 305851111, 8,6x8,7x6,7cm, defekt skador

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, tre damer höjd 20,5cm, signerad A. Giannetti, material Alabaster

325 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Flicka med hattask, höjd 25cm, signerad Casades, skadad

Utrop: 50 kr

Figurin, Flicka med get, höjd 24,5cm bredd 29,5cm, signaturen syns ej, skadad

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Flicka som spelar flöjt, höjd 23,5cm, signerad Casades, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Flicka med blommor, höjd 21cm, signerad Casades

50 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr Yamaha modell C40 ser nr HQLO49125 i kartong

350 kr

Utrop: 500 kr