721 - 740 av 1 479
1...363738...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Plakett, silver, Ryssland, stämplad Fabergé, ca. 30 X 20cm, 545g, troligtvis från presentask eller stol

10 400 kr

Utrop: 20 000 kr

Urna/vas, Leipzip, höjd ca 34cm, lock saknas, fyllning i fot lös, senare delen av 1800-talet.

Utrop: 5 000 kr

Talva slättlandskap olja på duk, 83x63 i ram, något defekt baksida, sign Sandmark 1934.

225 kr

Utrop: 4 500 kr

Tavla Blomstermotiv olja på duk 76x62, sign Will Stuhr 45.

Tavla Islamsk Calligraghy 39x28 i guldfärgad ram, vattenskadad.

Tavla Islamsk Calligraghy 38x27 i silverfärgad ram, vattenskadad, vikt och något delad i vikningen.

Mattor Övrigt

Matta Afghan guldfärgad ca 175x115 slitage och små skador, missfärgningar.

1 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 WiFi 16GB Vit Sn R22D3054Y0X med laddare i kartong.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S3 4G 16GB GT-I9305, IMEI 354401050353467, med laddare, headset i kartong, bunden till Telenor.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Verktyg

Tigersåg DeWalt DW938 Batteridriven Sn 90097200315E, saknar laddare, i hårt fodral med manual.

450 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Marshall JVM 205H Sn M2012190107-1, 50W, liten skada på tyget, nätkabel saknas.

3 700 kr

Utrop: 5 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Sn U5120496 Korea, volym- och tonekontroller lösa, trasig micväljare, lös axelremsknopp, div skönhetsfel, i mjukt fodral.

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring med röd sten samt vita stenar 14K Ø 16 1,7g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring med gravyr 18K Ø 16 1/4 3,3g

Utrop: 800 kr

Hänge Tro Hopp Kärlek 18K 2,0g

700 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par med pärlor 18K 1,0g

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband Fantasi vitguld 18K 18cm 1,0g

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake Scandia trearmad h 32,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin i okänt material h 10

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Katt i okänt material h 13

200 kr

Utrop: 50 kr