Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Plakett, silver, Ryssland, stämplad Fabergé, ca. 30 X 20cm, 545g, troligtvis från presentask eller stol
Urna/vas, Leipzip, höjd ca 34cm, lock saknas, fyllning i fot lös, senare delen av 1800-talet.
Talva slättlandskap olja på duk, 83x63 i ram, något defekt baksida, sign Sandmark 1934.
Tavla Islamsk Calligraghy 39x28 i guldfärgad ram, vattenskadad.
Visa varaKonst Måleri
Tavla Islamsk Calligraghy 38x27 i silverfärgad ram, vattenskadad, vikt och något delad i vikningen.
Visa varaElektronik Datorer
Surfplatta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5110 WiFi 16GB Vit Sn R22D3054Y0X med laddare i kartong.
Mobiltelefon Samsung Galaxy S3 4G 16GB GT-I9305, IMEI 354401050353467, med laddare, headset i kartong, bunden till Telenor.
Fritid Verktyg
Tigersåg DeWalt DW938 Batteridriven Sn 90097200315E, saknar laddare, i hårt fodral med manual.
Musikinstrument Tillbehör
Gitarrförstärkare Marshall JVM 205H Sn M2012190107-1, 50W, liten skada på tyget, nätkabel saknas.
Elgitarr Epiphone Les Paul Sn U5120496 Korea, volym- och tonekontroller lösa, trasig micväljare, lös axelremsknopp, div skönhetsfel, i mjukt fodral.