Halskedja kullänk hänge 42cm 925 silver 5,6g, går att förkorta till 38cm.
Utrop: 50 kr
Armband ring/ärtlänk med en berlock 17,5cm 925s 7,0g
Armband Bismarck med tre berlocker 16cm 925s 3,5g
Armband med sju berlocker 925s 4,6g 19cm, ärt/ringlänk.
Halskedja Pansar 36cm med hänge Lycka, 925s 4,7g
Ring pansarmönstrad Ø19 925s 13,5g
Utrop: 75 kr
Ring mönstrad Ø21 925s 10,2g
Ring Bismarck Ø17 925s 2,5g
Ring 925s 8g Ø18¾
Ring med stenar S925 3,7g Ø18
Örhängen ett par 1,5g S925 silver
Örhängen ett par Bismarck 925s 2,2g, längd 30mm.
Örhängen ett par skorpion S925 0,7g
Hänge Katt med boll S925 1,5g
Parti silver S925 12,9G, udda saker, armband pansar saknar lås, ring defekt.
Snusdosa 830silver 50,4g L=93mm ett par bucklor.
Utrop: 150 kr
Måttsats ej komplett, 2 vikter, 4,5cm i diameter.
Utrop: 125 kr
Minnesplakett Sveriges Militära Idrottförbund
Halskedja pansar, lås saknas, 18K 4,6g 45cm.
Utrop: 1 100 kr
Herrur Omega Seamaster quartz datum stål/doublé, slitage på doublén.
Utrop: 500 kr
Tisdag 15 jul 2014