701 - 720 av 1 479
1...353637...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Halskedja kullänk hänge 42cm 925 silver 5,6g, går att förkorta till 38cm.

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband ring/ärtlänk med en berlock 17,5cm 925s 7,0g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband Bismarck med tre berlocker 16cm 925s 3,5g

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband med sju berlocker 925s 4,6g 19cm, ärt/ringlänk.

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar 36cm med hänge Lycka, 925s 4,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring pansarmönstrad Ø19 925s 13,5g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring mönstrad Ø21 925s 10,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring Bismarck Ø17 925s 2,5g

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring 925s 8g Ø18¾

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring med stenar S925 3,7g Ø18

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par 1,5g S925 silver

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Bismarck 925s 2,2g, längd 30mm.

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par skorpion S925 0,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Katt med boll S925 1,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 12,9G, udda saker, armband pansar saknar lås, ring defekt.

100 kr

Utrop: 50 kr

Snusdosa 830silver 50,4g L=93mm ett par bucklor.

225 kr

Utrop: 150 kr

Måttsats ej komplett, 2 vikter, 4,5cm i diameter.

Utrop: 125 kr

Minnesplakett Sveriges Militära Idrottförbund

Utrop: 50 kr

Halskedja pansar, lås saknas, 18K 4,6g 45cm.

Utrop: 1 100 kr

Herrur Omega Seamaster quartz datum stål/doublé, slitage på doublén.

800 kr

Utrop: 500 kr