301 - 320 av 977
1...151617...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014

Klubbad för

Oljemålning på duk, sign. Larz Friberg, Rådjur på vårvinteräng, 45x63,5cm, inramad

550 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Dragspel

Dragspel Serinetta, made in Germany, serienummer : 3592/001, i väska

Utrop: 10 200 kr

Konst Litografier

Litografi, sign Harald Wiberg, timmerman med oxar, nr 159/350, 30x39cm, glas och ram, nött ram

125 kr

Utrop: 125 kr

Konst Litografier

Litografi, sign Harald Wiberg, nyfikna barn, nr 173/350, 33x40cm, glas och ram, nött ram

125 kr

Utrop: 125 kr

Konst Litografier

Litografi, sign Harald Wiberg, bonde med gran, nr 286/350, 30x40cm, glas och ram, nött ram

125 kr

Utrop: 125 kr

Konst Litografier

Litografi, sign Harald Wiberg, förälskat par på promenad, nr 166/350, 32x40cm, glas och ram, nött ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Konst Litografier

Litografi, sign Harald Wiberg, gubbe och gumma med ko, nr 196/350, 32x41cm, glas och ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Musik

Mikrofon LD Systems WS1616MD, med reciver LD Systems WS1616-R och tillbehör i väska

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Dragspel

Knappdragspel Accordiola, super Italia,

Utrop: 12 000 kr

Olja på duk, Harriet Hultkrantz, "spejare", 35x47cm, i ram, små skador på ramen

Utrop: 250 kr

Speglar Övrigt

Pigtittare, trä, kantstött med sprickor, höjd 92cm, bredd 61cm, djup 33cm

Utrop: 600 kr

Emalj tavla Stig Ghylfe, 32,5x32,5cm,

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Tillbehör

Bas/gitarrförstärkare Ampeg BA-115, serienummer CCRWR60012, utan strömkabel

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Speglar Övrigt

Spegel, förgylld träram, stötskador, Gustaviansk stil, otydlig Hallstämpel, glaset är utbytt, spegel 42x26cm, ramens mått 93x42cm

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Tubkikare 10X15 20X25 30X30 i originalfodral

225 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Kikare, Limer, 6x30 Field 7,5°, serienummer 61892, i skadat originalfodral

200 kr

Utrop: 75 kr

Skål på fot, S830 583,1g, graverad

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Laptop Compaq Presario CQ57, snr.5CB1372KCD, två brännskadade tangenter, med strömsladd i kartong

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Skulptur Brons, Carin Nilsson 1933, Otto Meyers Eftr.Föd. höjd 27,5cm

Utrop: 5 900 kr

Laptop Dell Inspiron 1545, snr.32867475697, med strömsladd och manual

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr