Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014
Konst Litografier
Litografi, sign Harald Wiberg, timmerman med oxar, nr 159/350, 30x39cm, glas och ram, nött ram
Konst Litografier
Litografi, sign Harald Wiberg, nyfikna barn, nr 173/350, 33x40cm, glas och ram, nött ram
Konst Litografier
Litografi, sign Harald Wiberg, bonde med gran, nr 286/350, 30x40cm, glas och ram, nött ram
Konst Litografier
Litografi, sign Harald Wiberg, förälskat par på promenad, nr 166/350, 32x40cm, glas och ram, nött ram
Konst Litografier
Litografi, sign Harald Wiberg, gubbe och gumma med ko, nr 196/350, 32x41cm, glas och ram
Elektronik Musik
Mikrofon LD Systems WS1616MD, med reciver LD Systems WS1616-R och tillbehör i väska
Musikinstrument Tillbehör
Bas/gitarrförstärkare Ampeg BA-115, serienummer CCRWR60012, utan strömkabel
Speglar Övrigt
Spegel, förgylld träram, stötskador, Gustaviansk stil, otydlig Hallstämpel, glaset är utbytt, spegel 42x26cm, ramens mått 93x42cm
Laptop Compaq Presario CQ57, snr.5CB1372KCD, två brännskadade tangenter, med strömsladd i kartong