Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014
Digitalkamera Olympus D33235, snr.P92267577, 26x optical wide zoom, med Olympus 1.7x tele conversion lens Ø55mm och Olympus conversion lens adapter CLA-11, i väska med oladdade uppladdningsbara batterier
Mobiltelefon Samsung Galaxy Young GT-S5360 med laddare och instruktionsbok i skadad originalkartong IMEI: 356556059188947
Oljemålning på duk, signerad Knut Valinder (1909-1987), hav och fåglar, 33,5x64xm, inramad
Färglitografi, signerad Yrjö Edelmann (1941-), 84/199, Karamellgrossisten, 59x43cm, arket fuktskadat, med dedikation på baksidan, glas och ram
Konstmapp, Pablo Picasso "Guernica" faksimilutgåva nr 7/298, 22st skisser olika storlekar
Laptop HP Pavillion HDX18-1250EO, snr.CNF9120XBT, i väska med två fjärrkontroller och strömsladd
Elektronik Spel
XBOX 360, 120GB, HDD, med sladdar och en fjärrkontroll, 3st spel, Call of duty 2, NHL 11, Fifa 13, repiga
Kaffekoppar 10st med fat 10st, Royal Copenhagen , modell Musselmalet ( faten är från år 1969-1974, koppar 6st är från år 1968, koppar 4st är från år 1969-1974), första sortering
Junkers, herrur, automat, modell G38, titanium, datum, mineralglas, läderband, glasboett, serienummer 6270S/0262