Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014
Moccaskedar, sex st med emalj i olika färger, den blå är skadad i emaljen, förgyllt Silver 98mm 54,5g
Läsplatta, Apple Ipad Mini A1432 WiFi med laddare och nött fodral, serienummer: F4LK2NF7F193
Elektronik Spel
Spelkonsoll, Sony Playstation 3 repig med laddare och handkontroll snr. 03-27430672-3116040
Elgitarr, Yamaha ERG 121 repig med extra strängar och axelband serienummer: 01016024 i mjuk gigbag
Elektronik Spel
Spelkonsoll, Xbox 360 Star Wars limited edition serienr. 609527614605 med trådlös handkontroll och kablage.
Laptop, Hewlett Packard HP655 serienr. 5CB3100TKS Windows 8 med laddare i orginalförpackning
Fritid Sport
Telemarksskidor, Dynastar Legend 8800 188cm repiga med bindningar Rottefella Cobra slitna på innersidan av bindningarna
Fritid Sport
Slalomskidor, Scott Crusade några djupare repor på undersidan repiga på ovansidan 179cm med bindningar Look FX12 repiga färgen är bitvis avskavd med stavar Scott Åre 2007 ca. 125cm repiga, färgen är bitvis avskavd
Musikinstrument Dragspel
Dragspel Paulo Soprani, Super Italia, med häfte: Dragspels-Skola 1948, i skadad väska
Musikinstrument Elektroniska
Mixerbord, Behringer, modell SL 2442FX-PRO, serienummer NO415783244, i väska
Halvakustisk gitarr Epiphone ES-175/VS, serienummer SI 07062173, repig kropp, i mjukt fodral
Elbas Squier, made in Indonesia , serienummer IC050154468, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral som är för litet
Färglitografi, signerad Zamy Steynantz, nr 36/275, motivmått 28x36cm, bucklig passepartout, glas och ram