281 - 300 av 977
1...141516...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014

Klubbad för

Kaffeskedar, tio st modell Tornedal Silver 120mm 149,7g

1 300 kr

Utrop: 450 kr

Moccaskedar, sex st med emalj i olika färger, den blå är skadad i emaljen, förgyllt Silver 98mm 54,5g

275 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja, Pansar skadad saknar lås Silver 82,9g

Utrop: 300 kr

Läsplatta, Apple Ipad Mini A1432 WiFi med laddare och nött fodral, serienummer: F4LK2NF7F193

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Hewlett Packard HP655 Windows 8 AMD med laddare serienummer: 5CB30313W7

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Elektronik Spel

Spelkonsoll, Sony Playstation 3 repig med laddare och handkontroll snr. 03-27430672-3116040

550 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Yamaha ERG 121 repig med extra strängar och axelband serienummer: 01016024 i mjuk gigbag

375 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Spel

Spelkonsoll, Xbox 360 Star Wars limited edition serienr. 609527614605 med trådlös handkontroll och kablage.

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Laptop, Hewlett Packard HP655 serienr. 5CB3100TKS Windows 8 med laddare i orginalförpackning

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Sport

Telemarksskidor, Dynastar Legend 8800 188cm repiga med bindningar Rottefella Cobra slitna på innersidan av bindningarna

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Slalomskidor, Scott Crusade några djupare repor på undersidan repiga på ovansidan 179cm med bindningar Look FX12 repiga färgen är bitvis avskavd med stavar Scott Åre 2007 ca. 125cm repiga, färgen är bitvis avskavd

450 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Dragspel

Dragspel Paulo Soprani, Super Italia, med häfte: Dragspels-Skola 1948, i skadad väska

Utrop: 10 200 kr

Musikinstrument Elektroniska

Mixerbord, Behringer, modell SL 2442FX-PRO, serienummer NO415783244, i väska

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Halvakustisk gitarr Epiphone ES-175/VS, serienummer SI 07062173, repig kropp, i mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr J&D, serinummer YAJD1445 utan fodral

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr, Akustica, slitage, utan fodral

25 kr

Utrop: 50 kr

Elbas Squier, made in Indonesia , serienummer IC050154468, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral som är för litet

Utrop: 1 500 kr

Oljemålning på pannå, signerad Staffan Granath, stadsvy, 30x63cm, inramad

125 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, signerad Zamy Steynantz, nr 36/275, motivmått 28x36cm, bucklig passepartout, glas och ram

425 kr

Utrop: 300 kr

Färglitografi, nr 123/235, bucklig passepartout, glas och ram

100 kr

Utrop: 125 kr