541 - 560 av 1 550
1...272829...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 mars 2014

Klubbad för

Skål på fot, iittala, Kastehelmi, höjd 10,5cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Sparbössa Georg Jensen "moneyphant", höjd 12,5cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Färglitografi, Ulrica Hydman Vallien, 85/320, oramad

375 kr

Utrop: 425 kr

Skål, Orrefors, "Zodiac", höjd 11cm, nagg

200 kr

Utrop: 50 kr

Fitbit Flex, armband för att följa aktivitet och sömn, med laddare och manual, i förpackning

500 kr

Utrop: 50 kr

Fiskknivar 12st S830, 568,1g, modell Diana, 198mm

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Hink, koppar, 11L, bucklor

Bunke, koppar, bucklor, längd 41,5cm

Kastrull, koppar, bucklor, Ø21,5cm

Skopor 2st, koppar, bucklor

Skålar 2st, koppar, bucklor, en Skultuna

Vinglas 2st, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade, höjd 19cm

400 kr

Utrop: 375 kr

375 kr

Utrop: 375 kr

375 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar ett par Royal Copenhagen, Musselmalet, höjd 10,5cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Royal Copenhagen, höjd 12,5cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Royal Copenhagen, höjd 14cm

650 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Royal Copenhagen, höjd 10,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Royal Copenhagen, höjd 14,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat/Skål, Arabia, Finland, krackeleringar