Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, MULBERRY, svart nylon, brunt läder 35x27cm, necessären sälj separat men är till för att sättas fast på en väska.
VÄSKA, CHANEL, ljusbeige lammnappa, vitmetall detaljer, 24x14x11 cm, dustbag. Hologram märkt 10656157.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart läer, 3st kontokortsfack, sedel, plats för ID-kort, 11x8,5cm, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart blankt läder, 3st kontokortsfack, sedel, plats för ID-kort, 11x8,5cm, originalask.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mullvadsfärgad scotchgrain, mellanbrunt läder, 21x21x6cm.
Accessoarer Ipadfodral
IPAD FODRAL, JIMMY CHOO, svart präglat skinnlack, gulmetall spänne, 21x25x2cm, dustbag, originalkartong
VÄSKA, GUCCI, vintage, blått läder, gulmetall detaljer, 21x18x4cm. visst slitage på axelremmen.
Kläder Skor
SKOR, PRETTY BALLERINA, silvriga och ljusrosa, ballerina med resår, stl 37, skopåse, kartong.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Jet Set M, orange saffiano läder, gulmetall detaljer 36x28x17cm,
VÄSKA, CHANEL, vintage, Caviar leather gulmetall detaljer, hologram 3175227, 26x20x7cm, dustbag, slitage på ena sidan av axelremmen (kan behöva lagning).