Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator large, RB 3025 0205 5814, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui, några repor.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1813/S Z4QZD 69 11, bågar i gulmetall, mörk bruna glas, etui, kvitto.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Bausch & Lomb, vintage, USA, bågar i gulmetall, svarta glas, etui.
Accessoarer Scarves
SCARFS, HERMÈS, Equipages, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, röd, vit, silver, brun, originalkartong.
SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, Stato 390S U15 61 17 120, blåskimmrande bågar, svarta glas, etui, putsduk.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vintage, B&L 5024, brunmelerade bågar i plast, fodral slitet.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% sidenjacquard, 85x85cm, cerise, klarblå, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Eperon Dór, Henri d´Origny, 100% siden, 90x90cm, mörkblå, röd, gul, några fläckar, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Truites, Michelin Masson, 100% siden, 90x90cm, nougat, brun, röd, blå, originalask.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Porte documents voyage, monogram canvas, 40x30x5cm, lås samt nyckel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Excursion, monogram canvas, 24x32x15cm, modellen är till för att rymma två par ballerina skor.
Accessoarer Pennor
CHRISTIAN DIOR, kulspetspenna, sterlingsilver, förgylld längd 9,5 cm, sliten förgyllning.