Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CHRISTIAN DIOR, vintage, brun/beige tyg, brunt läder, gulmetall spänne, bredd 2,5cm, längd 70-80cm.
KUVERTVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, rött/beige tyg, rött läder, gulmetall de 19x12x3cm.
ARMBAND, HOUSE OF HARLOW, leather stack bangle, beige, 14k guldpläterad, diameter 6,5 cm
AFTONVÄSKA, MOSCHINO CHEAP&CHIC, svart läder med gulmetall detaljer, 20x13x6,5 cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, MARC JACOBS, svarta bågar, svarta glas, gulmetall detaljer, läderrosetter på sidorna, etui, några repor.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2773/S H4K6S 095, skalmar i vitmetall med GG detalj, bruna glas, etui.
VÄSKA, BURBERRY, mellanbrunt läder, gulmetall detaljer, avtagbar axelrem, 32x36x12cm, visst slitage på handtagen, dustbag.
KUVERTVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, marinblått/beige tyg, mörkblått läder, 29x18cm.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2561/S BMCZR 67 15 svarta bågar, detaljer i gulmetall, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA, DG 6011-B, svarta bågar med gulmetall och strass detaljer, svarta glas.
COLLIER, LANVIN, kors i gulmetall, med imitationspärlor och strass, längden är reglerbar med sidenband, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, must de Cartier, 100% siden, 90x90cm, röd, svart, guld, cert, originalask.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, MARC BY MARC JACOBS, mellanbrunt läder, dragkedja på insidan, klack 9cm, stl 37½, kartong, visst slitage fram på tån.