21 - 40 av 133
123...7 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Tote Bag, monogram canvas, 40x33x14 cm, på ena handtaget finns ett slitage. Märkt MB 1000 (oktober 2000).

3 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, BURBERRYS, vintage, 100 % siden, marin, röd, ljusgrå.

275 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, blågrå, senapsgul.

475 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, gulbrun, gul, grå, originalask.

1 000 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, mellanblå, beige, originalask.

950 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Övrigt

SKOHORN, MANOLO BLAHNIK, vitmetall, 28x17 cm, lite repigt.

950 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, MULBERRY, mellanbrunt präglat läder, mässingsfärgade detaljer, 24x18x10 cm, dustbag.

1 400 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, gråblå vaxad canvas, gulmetall detaljer, 29x27x11 cm, visst slitage.

850 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, grå nylon, läder, 30x30x18 cm.

400 kr

Utrop: 250 kr

DATAVÄSKA, MULBERRY, Daria Sleeve, datafodral i samarbete med Apple, svart fodral gulmetall detaljer, 36x26 cm, dustbag.

2 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Övrigt

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 100x62 cm, dragkedjan är ärgad och det finns gröna fläckar på fodret, visst slitage.

2 900 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24 cm. Märkt VI 0913 (januari 1993). Lås samt nycklar saknas.

4 300 kr

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 17x11 cm, visst slitage på insidan.

850 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart läder, 18x10 cm, mynt, sedel, 8st kontokortsfack, hologram märkt 7293583. Plånboken har märken på ena hörnet.

1 200 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, GUCCI, mod. Abbey, beige gg monogram, bronsfärgat läder, 30x12x8 cm, dustbag. Märkt 130939 3123.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, cerise, blå, gul.

700 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, rosaröd, mellanblå, ljusblå.

700 kr

Utrop: 250 kr

ARMBAND, BELLA PERLINA, vitmetall med turkos blå stenar, längd 18-20 cm, ask.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart/beige tyg, svart läder, svart spänne med gulmetall detaljer (har en del repor) , bredd 4cm, längd 70-80cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart/beige tyg, svart läder, gulmetall detaljer, 26x18cm, någon fläck.

600 kr

Utrop: 350 kr