Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Tote Bag, monogram canvas, 40x33x14 cm, på ena handtaget finns ett slitage. Märkt MB 1000 (oktober 2000).
VÄSKA, MULBERRY, mellanbrunt präglat läder, mässingsfärgade detaljer, 24x18x10 cm, dustbag.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, gråblå vaxad canvas, gulmetall detaljer, 29x27x11 cm, visst slitage.
DATAVÄSKA, MULBERRY, Daria Sleeve, datafodral i samarbete med Apple, svart fodral gulmetall detaljer, 36x26 cm, dustbag.
Accessoarer Övrigt
RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 100x62 cm, dragkedjan är ärgad och det finns gröna fläckar på fodret, visst slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x24 cm. Märkt VI 0913 (januari 1993). Lås samt nycklar saknas.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 17x11 cm, visst slitage på insidan.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHANEL, svart läder, 18x10 cm, mynt, sedel, 8st kontokortsfack, hologram märkt 7293583. Plånboken har märken på ena hörnet.
VÄSKA, GUCCI, mod. Abbey, beige gg monogram, bronsfärgat läder, 30x12x8 cm, dustbag. Märkt 130939 3123.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart/beige tyg, svart läder, svart spänne med gulmetall detaljer (har en del repor) , bredd 4cm, längd 70-80cm.