101 - 120 av 133
1...567 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014

Klubbad för

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saleya MM, damier canvas 31x28x18cm, dustbag.

5 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Visa vara

Kläder Stövlar

STÖVLAR, FILIPPA K, brunt skinn, klack 6cm, stl 38, skopåse,

Återropad

Utrop: 700 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN LACROIX, 100% siden, 90x90cm, röd, persika, gul, cerise.

375 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, KENZO, 100% siden, 70x70cm, röd, vit, gul, svart, någon tråddragning.

600 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, ARMANI JEANS, ballerina blå/mörkblått tyg, ljusbruna läder detaljer, stl 37 (ganska små i storleken), skopåse.

300 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetalldetaljer, 42x42x12 cm (den större modellen), avtagbar axelrem, något slitage.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, liten axelremsväska från tidigt 1990-tal, monogram canvas, 23x24 cm.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Cockie Mini Bag, svart läder med gulmetall detaljer, 13x10x4 cm, kvitto från 18/2 2012 finns.

2 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHLOÈ, beige läder med matta gulmetall detaljer, 36x20x14 cm. Märkt 03-08-59-5276.

Återropad

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, TOUS, svart läder med svart päls, gulmetall detaljer, 20x28x16 cm, dustbag.Kvitto från 29/10 2010 finns.

Återropad

Utrop: 2 200 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, monogram camvas, nitar, rutstickningar, 34x20x16 cm, dustbag. Märkt VI 1016 (november 2006).

3 500 kr

Utrop: 3 900 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHRISTAIN DIOR, beige, brun dior monogram i tyg, brunt läder, 28x15x12 cm. Något slitage på väskans ena hörn samt slitage på det flätade lädret vid dragkedjan. Märkt 05-MA-0046.

Återropad

Utrop: 1 800 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, beige, brun Dior monogram brunt läder, 11x9 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack, dustbag samt originalask. Märkt 01-LU-1025.

600 kr

Utrop: 700 kr

Visa vara

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, mellanblå mocka loafer med dobbar, stl 35, skopåse.

600 kr

Utrop: 700 kr

Visa vara

Accessoarer Bälten

SKÄRP, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), bredd 3,5 cm, längd 80 cm.

425 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, mellanbrunt präglat läder (Kongo), 28x23x8 cm, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, brunt präglat läder (Kongo), 14x9 cm, mynt, sedel, 6st kontokortsfack.

1 000 kr

Utrop: 400 kr

Visa vara

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, mellanbrunt präglat läder (Nile), 18x13 cm, almenacka saknas. Visst slitage.

450 kr

Utrop: 500 kr

Visa vara

Kläder Skor

BOOTS, SALVATORE FERRAGAMO, svart nubuck, resår på sidorna, klack 7 cm, stl 39 1/2, skokartong.

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

AFTONVÄSKA, CHRISTIAN DIOR, svart tyg, läder, axelrem i gulmetall, 19x12x3 cm.

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Visa vara

Om auktionen