Avslutad | Fashionabla – Lördag 15 februari 2014
Kläder Skor
SKOR, ARMANI JEANS, ballerina blå/mörkblått tyg, ljusbruna läder detaljer, stl 37 (ganska små i storleken), skopåse.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetalldetaljer, 42x42x12 cm (den större modellen), avtagbar axelrem, något slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, liten axelremsväska från tidigt 1990-tal, monogram canvas, 23x24 cm.
VÄSKA, MULBERRY, Cockie Mini Bag, svart läder med gulmetall detaljer, 13x10x4 cm, kvitto från 18/2 2012 finns.
VÄSKA, CHLOÈ, beige läder med matta gulmetall detaljer, 36x20x14 cm. Märkt 03-08-59-5276.
VÄSKA, TOUS, svart läder med svart päls, gulmetall detaljer, 20x28x16 cm, dustbag.Kvitto från 29/10 2010 finns.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, monogram camvas, nitar, rutstickningar, 34x20x16 cm, dustbag. Märkt VI 1016 (november 2006).
VÄSKA, CHRISTAIN DIOR, beige, brun dior monogram i tyg, brunt läder, 28x15x12 cm. Något slitage på väskans ena hörn samt slitage på det flätade lädret vid dragkedjan. Märkt 05-MA-0046.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CHRISTIAN DIOR, beige, brun Dior monogram brunt läder, 11x9 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack, dustbag samt originalask. Märkt 01-LU-1025.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, brunt präglat läder (Kongo), 14x9 cm, mynt, sedel, 6st kontokortsfack.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, mellanbrunt präglat läder (Nile), 18x13 cm, almenacka saknas. Visst slitage.
Kläder Skor
BOOTS, SALVATORE FERRAGAMO, svart nubuck, resår på sidorna, klack 7 cm, stl 39 1/2, skokartong.