561 - 580 av 1 174
1...282930...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2014

Klubbad för

Miniatyr föremål, Stig Lindberg, Vas och skål

700 kr

Utrop: 75 kr

Miniatyrföremål, Stig Lindberg, två vaser, en skål

850 kr

Utrop: 75 kr

Miniatyrföremål Stig Lindberg, en vas, en skål

550 kr

Utrop: 50 kr

Miniatyrföremål Stig Lindberg, tre vaser, en lagad

950 kr

Utrop: 75 kr

Miniatyrföremål, tre vaser, två skålar, okända designers

175 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Rörstrand, Kurbits 12,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Brevpress, graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 10,9g, skadad

Utrop: 2 400 kr

Koppar 2st, tenn, tyskland

25 kr

Utrop: 50 kr

Kopparkanna med kran

150 kr

Utrop: 50 kr

Egg coddler 2st royal worcester, England, i kartong

125 kr

Utrop: 50 kr

Knivar 2st, Indien

200 kr

Utrop: 50 kr

Fällkniv Buck custom, signerad David Yellowhorse, "Hastin Naat ´aani, i träetui

2 200 kr

Utrop: 250 kr

PSVita HW3G, PCH-1104, snr.HC4155442, med minneskort 4GB, spel Rayman, med laddare, gummiskal, kvitto och fodral

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon HTC Titan, snr.358035040646808, med laddare och manual i kartong, hörlurar ej original

600 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Canon Eos 400D, snr.1981163951, med objektiv Canon EF 50mm, snr.71860362, med laddare, usb-sladd och extra batteri i väska

950 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv Canon EF 75-300mm, snr.66625627

850 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv Canon EF-S 18-55mm, snr.3650596779

375 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, Astri Bergman Taube, 136/210, 39x53cm, i ram och glas

250 kr

Utrop: 125 kr

Färglitografi Mona Huss Walin, 85/450, 65x55cm, i ram och glas

1 600 kr

Utrop: 500 kr