541 - 560 av 1 174
1...272829...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2014

Klubbad för

Hänge 18K 1g med pärlor

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 2,3g med stenar

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1g Hjärta

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 23,4g defekt/graverat

Utrop: 5 500 kr

Seiko Sportslady Diashock 17 Damur doublé, metall, manuell, serienummer 6506, repigt glas, flexband defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Delana damur vitguld 18K med diamanter 4xca0,05ct 2xca0,03ct 2xca0,10ct, brv 25,4g, 18K, manuell, serienummer 9430, repigt glas

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Olja på duk, Jan Naliwajko 144x81cm

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk gitarr Fender DG-4BLK, snr.CS02091240, lackskador, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Falcon signature series, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Skål Kosta Boda "My wide life", design Ludvig Löfgren, i kartong

600 kr

Utrop: 750 kr

Såsterrin med lock och slev, Royal Pottery Staffordshire England, "Iris", länd med handtag 23,5cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Vas Gustavsberg Kåge, höjd 16,3cm, signerad, en fot lagad

Utrop: 2 400 kr

Ljusstakar metall 3st, en fyrarmad 23cm, två en ljus 17,5cm, skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas Nittsjö, Jerk Werkmäster, höjd 23,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Lisa Larsson, "Dora", höjd 27cm, signerad

850 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Same, Lisa Larsson, höjd 13,5cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Figurin världens barn, Lisa Larsson, höjd 13cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lisa Larsson höjd 7cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Lisa Larsson, höjd 5,5cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Miniatyr föremål, Rörstrand, två vaser och en skål

250 kr

Utrop: 75 kr