Damur Tissot, stål, manuell, 17cm i länk, skev
Utrop: 200 kr
Fickur Omega i metall, fungerar inte
Utrop: 400 kr
Figurin Lladro 36cm Man med vintunna, defekt
Utrop: 50 kr
Figurin Nao 21cm Flicka som bakar tårta
Figurin B&G 13cm Pojke sittandes på ett näckrosblad
Stengods vas Rörstrand 12cm Signerad B.Vallien
Iittala 5 skålar Ø10,5cm, 1 sockerskål Ø7,5cm och 1 gräddsnipa
Utrop: 100 kr
Servis Rosenthal 5st koppar Ø5cm och 6st fat Ø11cm
Figurin Royal Copenhagen 18cm, Design Christel, Cancer, 1249 105
Askfat Kosta Boda Kristall, Warff, små nagg, Nr: 76178
Skål Orrefors Kristall, små nagg, Nr: 3878/3
Skål Kosta Boda Kristall, Ø18cm
Skål Orrefors Kristall, Hallon, Ø19
Systemkamera Nikon D7000 Snr: 6376525 med objektiv Nikon Nikkor 18-200m, f/3,5-5,6G ED VR II Snr: 42440552 med laddare och användarhandbok i originalkartonger, köpt 2012-09-18
Utrop: 5 000 kr
Tisdag 14 jan 2014