1161 - 1174 av 1 174
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2014

Klubbad för

Damur Tissot, stål, manuell, 17cm i länk, skev

125 kr

Utrop: 200 kr

Fickur Omega i metall, fungerar inte

700 kr

Utrop: 400 kr

Figurin Lladro 36cm Man med vintunna, defekt

200 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Nao 21cm Flicka som bakar tårta

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin B&G 13cm Pojke sittandes på ett näckrosblad

275 kr

Utrop: 50 kr

Stengods vas Rörstrand 12cm Signerad B.Vallien

125 kr

Utrop: 50 kr

Iittala 5 skålar Ø10,5cm, 1 sockerskål Ø7,5cm och 1 gräddsnipa

325 kr

Utrop: 100 kr

Servis Rosenthal 5st koppar Ø5cm och 6st fat Ø11cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Royal Copenhagen 18cm, Design Christel, Cancer, 1249 105

500 kr

Utrop: 50 kr

Askfat Kosta Boda Kristall, Warff, små nagg, Nr: 76178

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors Kristall, små nagg, Nr: 3878/3

50 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Skål Kosta Boda Kristall, Ø18cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Skål Orrefors Kristall, Hallon, Ø19

225 kr

Utrop: 50 kr

Systemkamera Nikon D7000 Snr: 6376525 med objektiv Nikon Nikkor 18-200m, f/3,5-5,6G ED VR II Snr: 42440552 med laddare och användarhandbok i originalkartonger, köpt 2012-09-18

5 300 kr

Utrop: 5 000 kr