1381 - 1400 av 1 466
1...697071...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2013

Klubbad för

Elektronik Film

DVD filmer, 5st blandade bl.a Lejonkungen

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 5st blandade bl.a The Expandables

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 5st blandade bl.a 8 Mile

Utrop: 50 kr

Systemkamera Canon EOS 500N ej testad, samt 2 passande objektiv, Canon EF 75-300MM/4-5.6 III, Snr: 8001000337, samt Sigma 28-80MM, Snr 3032415

1 000 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip, Metabo WE 14-125 snr:01424001 7050020218

125 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 7st blandade bl.a The big score

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 6st blandade bl.a Black Hawk down

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 6st blandade bl.a Temptation Island

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 6st blandade bl.a Cool Runnings

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer, 6st blandade bl.a Traffic

Utrop: 50 kr

Kruka, Höganäs 15L små märken, en ytlig repa

200 kr

Utrop: 200 kr

Kruka, Höganäs 4 små märken

75 kr

Utrop: 100 kr

Kruka, Höganäs 10L ytliga skador

100 kr

Utrop: 200 kr

Kristallskål, Ø12cm höjd 11,5cm flera smånagg på innerkanten

50 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål, bredd ca24cm, höjd ca13cm. djup ca14cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Damur, Tommy Hilfiger quartz stål F80613 armband 19cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Damur, LK Laura Kent quartz med stenar, batteribyte krävs

100 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Verktyg

Sticksåg Bosch PST 700 PEL, 530W, Snr 962004270 2009, spricka i plasten vid spånutblåset

275 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Cirkelsåg Bosch PKS 55A max Ø 160mm 1200W, Snr 008001277, skada på sladden

425 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Tändare

Tändare, bordständare RONSON

275 kr

Utrop: 100 kr