Akustisk Gitarr Levin lackskador i mjult fodral
Utrop: 500 kr
Elbas Warwick Corvette $$TM röd snr15571810 i mjukt fodral
Utrop: 7 200 kr
Färglitografi signerad 58x40cm 19/250
Utrop: 425 kr
Färglitografi signerad 58x40cm 131/250
Färglittografi signerad 64x44cm inramad XIV/CXX
Färglitografi signerad 55x45cm inramad utan glas 61/250
Tvärflöjt Roy Benson FL-202E snr.10903218 i fodral
Seiko Herrur 100m quartz 19,5cm snr 040775
Utrop: 200 kr
Tvärflöjt Gemeinhardt M2 ifodral snr288396
Kakfat Rosenthal Øca28cm
Kamera Canon G15 med laddare och bruksanvisning i kartong snr503040006232
Utrop: 850 kr
Whiskyglas 5st H9cm Vattenglas 2st H11cm Optica Orrefors
Utrop: 250 kr
Ljusstakar ett par mässing Ystad metall Hca12cm
Utrop: 375 kr
Halskedja S925 Venezia 70cm 8,7g
Utrop: 50 kr
Armband S800 med caméer 18,5cm 34g
Utrop: 100 kr
Pärlcollier med silverlås S835 doserad 49cm
Utrop: 300 kr
Knapp silver graverad 4,8g
Ljusstake mässing H20cm
Utrop: 125 kr
Skeppsljusstake mässing H20cm
Utrop: 75 kr
Skedar 14st silver samma modell olika längder tio graverade 307,5g
Utrop: 1 000 kr
Tisdag 3 dec 2013