1461 - 1466 av 1 466
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2013

Klubbad för

Elektronik Spel

Playstation 2, SCPH-50004 snr: FC7173896 8MB minneskort, strömsladd, AV sladd, 2 handkontroller, 2 PS2 spel: Sonic gems collection och F1 Formula one 2002

125 kr

Utrop: 175 kr

Mobil Apple Iphone 5 A1428 16GB, med laddare och hörlurar samt fodral , okänd operatör, bruksslitage IMEI 0133445003190885

2 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Mobil Samsung Galaxy Ace, GT-S5830I IMEI: 352753054319221 med laddare, USB kabel, kartong samt manual, ev. låst till Tele2

350 kr

Utrop: 300 kr

Laptop Acer Aspire 5749 6GB RAM, Snr: LXRR702117202140A57600, Windows 7 ej registrerat, 500 GB HDD, Intel core I5

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon, Samsung Gio GT-S5660, usb sladd, imei: 359904049479843 smårepig front, laddar ej, operatör okänd

150 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon, HTC Desire S510e imei: 358967046992531smårepor på fronten, luckan som täcker simkortet inuti mobilen lite defekt, med laddare, operatör okänd

100 kr

Utrop: 250 kr