Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2013
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive Skhaw Promaster, herrur, automat, kronograf, safirglas modell U600-S049679 ser nr 091020006 i stål med länk i stål, med extra länk
Klockor Festina
Festina, herrur, Chronograph, datum, quartz, mineralglas, model F16358, sliten, repor på glas
Seiko, herrur, Scuba Diver´s 200m, i stål, dag och datum, 4,2mm serie nr 540259 med länk i stål
Digitalkamera Nikon D200 10,2mg serie nr 4096715 med objektiv Nikon DX AF-s-18-70mm 1.3,5-4,5g ED ser nr 3274662 med manual, laddare och anslutningskabel
Fritid Sport
Flugfiskespö, LOOP Grey line 9´-3 pcs lina 3 adapted Graphite 5.7, 3delat med extra topp i tyg och rörfodral
Fritid Sport
Fiskerulle Ambassadeur XLT 3 Syncro high SPEED, Ball Bearings med lina ser nr 68-88- 0-88
Digitalkamera Nikon D80 snr 4213007, ej minneskort, 1 Obj. Nikon DX AF-S 18-135mm 1:3,5-5,6G ED snr 2515008, 1 Obj. Nikon AF 28-80mm 1:3.5-5.6 D snr 2403644, 1 Obj. Soligor AF 70-300mm 1:4.5-5.6 ser nr 98085351, 1 Macro lins 0.45X, laddare, 2 batteri
Ljusstakar ett par 2-armande ljusstakar i mässing, brännförgyllda, små skador, lösa manchetter, höjd 44cm