821 - 840 av 1 466
1...414243...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2013

Klubbad för

Servis Rörstrand 23 delar Modell: CLAIR DE LUNE (7 djupa tallrikar, 7 assietter, 8 mattallrikar, 1 såssnipa. Nagg i en assiett.

150 kr

Utrop: 800 kr

Soppterrin Seltman Weiden Germany (med skriven gravyr i botten / namn med guldpenna. 25 x 19cm.

125 kr

Utrop: 150 kr

Servis Kunglig Dansk 33 delar. 6 mattallrikar, 6 assietter, 6 djupa tallrikar, 6 kaffefat, 5 kaffekoppar (en med nagg), 1 sockerskål, 1 uppläggningsfat, 1 salladsskål, 1 såssnipa.

325 kr

Utrop: 1 200 kr

Åke Winnberg Oljemålning Porträtt Pojke 54 x 40cm

25 kr

Utrop: 900 kr

Åke Winnberg Oljemålning Porträtt 42 x 34cm.

25 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Breitling Avenger Skyland Limited med läderband, Ref: M13380, Snr: 2348398, Edition Limitee 826/2000, svart, automat, kronograf, kronometer, certifikat (2008), etui, box & ytterkartong komplett, mycket fint skick.

Utrop: 26 500 kr

Auguste Rodin Akvarell "Modellstudie". Priominens Gunnar Hjortén, L-E Magnusson. (Ramad / Glasad 29,5 x 22,5cm).

68 000 kr

Utrop: 6 500 kr

Kikare Bushnell 10x42 LEGEND ULTRA HD FOV340FT. (Ej Väska/Fodral).

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur Seiko Sportura FC Barcelona, kronograf, armband gummi, Snr: 270317, som ny, med box, manual & garantikort (ej ifyllt)

Utrop: 2 400 kr

Herrur Tag Heuer Monaco, automat, kronograf, svart urtavla, läderband, etui box & kartong, certifikat (2012) CV2111-0 / ERU7919, mycket fint skick (repfri).

Utrop: 20 500 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Vito Reso Tone Sn: B94192, #3, USA, i hårt fodral.

300 kr

Utrop: 500 kr

Soc Pulsklocka med tillhörande pulsbälte. Armband i gummi (något repig i glaset). Manual.

50 kr

Utrop: 100 kr

Elgitarr Yamaha SC 600. Japan. Genomgående hals. Lackskador. Stämskruv-lock saknas. Hårt fodral.

2 400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Fender stratocaster (JAPAN), Sn: E698738. Med svajarm i mjukt fodral. Något repig.

3 900 kr

Utrop: 4 500 kr

Herrur Omega 18K Q med läderband defekt, graverad baksida. Nr: 53770039

Klockor Movado

Herrur Movado 18K manuell, läderband, graverad baksida " För nit och redlighet..."

Herrur Certina 18K manuell, graverad baksida "Eriksberg 25år" läderband, Nr: 858675

Herrur Omega Seamaster Automatic stål/guld, flexband metall.

Herrur Omega Seamaster 30 manuell stål, med läderband.

Herrur Omega manuell stål/guld, läderband, plasglas repigt.