Hänge delfin 14K 0,9g
Utrop: 150 kr
Ring skev skena Ø17 1/2 14K 1,5g
Utrop: 350 kr
Hänge med sten i silver 925 och förgyllt stämplat Flora Danica Danmark 2,3g
Utrop: 50 kr
Halskedja X-länk med stav tvåradig doserad 42cm 18K 31,4g
Utrop: 7 400 kr
Ring slät graverad Ø17 18K 3,1g
Utrop: 700 kr
Parti guld tvåfärgad defekt med stenar 18K 55,5g
Utrop: 13 000 kr
Parti guld gravyr tvåfärgat 18K 8,1g
Utrop: 1 800 kr
Pärlcollier 3 st , 44cm, 46cm, 48cm, ett med 18K lås (defekt), 2 st silverlås defekta
Utrop: 300 kr
Ringar släta 2st S925 och 14K Ø 21, 4,5g
Utrop: 75 kr
Armband med pärlor Thomas Sabo S925 37,9g
Utrop: 125 kr
Hänge Kors 14K 3,4g
Utrop: 600 kr
Hänge fyrklöver 8K 0,7g
Hänge med diamant 1x ca0,08ct 14K 0,3g
Utrop: 250 kr
Halskedja gles Figaro 64cm 14K 18,3g
Utrop: 3 300 kr
Armband 23cm 14K 12,6g
Utrop: 2 300 kr
Parti guld defekt med sten 18K 1,7g
Utrop: 375 kr
Parti guld defekt innehåller stenar 18K 36,5g
Utrop: 8 600 kr
Ring med stenar Ø16 1/2 18K 2,6g
Ring med stenar Ø14 3/4 18K 1,5g
Utrop: 425 kr
Örhängen ett par 8,5cm 18K 13,1g
Utrop: 4 200 kr
Tisdag 3 dec 2013