341 - 360 av 1 063
1...171819...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Kikare Vanguard 7X50 7,1°, defekt i väska

100 kr

Utrop: 50 kr

Bordständare Sarome, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Kikare, små skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål, Orrefors höjd 11cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålningar på pannå, 4st , sign. J. Malm, 9,5x9,5cm ,i skadade förgyllda träramar, Stockholmsvyer (Sandhamnsgatan, Yttersta Tvärgatan, Skeppsbron, Pålsundet)

350 kr

Utrop: 125 kr

Laptop Asus Notebook X-501U, 15" med laddare, serienummer: C6M0BC562438264 i originalkartong

Accessoarer Övrigt

Väska med axelrem, Louis Vuitton 20x15cm, smärre skador, slitage, bläckfläckar, med dustbag

750 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

Kuvertväska, Louis Vuitton, beige, 32x17cm, bruksskick, fläckig, med dustbag

Utrop: 1 500 kr

Oljemålning på duk, signerad Forsberg 22,5x31,5cm, inramad, visst slitage på ramen

150 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning på duk, signerad Vennergren, 38x47, inramad

100 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Symaskin Husqvarna, Sew Easy modell 330 elecronic, med pedal och hårt hölje

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Sport

Airsoftgevär, modell Project 90 Cal 5,7x28 SS90, ej komplett, med magasin 3st, ammunition och adapter

375 kr

Utrop: 500 kr

Kristallskål, Kosta 57990, signerad Edenfalk, höjd 11cm

75 kr

Utrop: 200 kr

Vas S830, 178,1g, skadad

450 kr

Utrop: 550 kr

Vas, glas, "Själaglas" höjd 23cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål, glas, Kosta Boda, Ulrica Hydman- Vallien, modell Hearts, höjd 14,5cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Spel

PlayStation 3 500GB/GO med handkontroll, diverse kablar och bruksanvisning i originalkartong snr00-27445841-0314625

1 400 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Flaska med propp, mässing, Skultuna höjd 17,5cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Vas, mässing, Skultuna höjd 25cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Bordständare, mässing, Skultuna höjd 9cm

200 kr

Utrop: 50 kr