Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013
Klubbad för
Oljemålningar på pannå, 4st , sign. J. Malm, 9,5x9,5cm ,i skadade förgyllda träramar, Stockholmsvyer (Sandhamnsgatan, Yttersta Tvärgatan, Skeppsbron, Pålsundet)
Laptop Asus Notebook X-501U, 15" med laddare, serienummer: C6M0BC562438264 i originalkartong
Visa varaAccessoarer Övrigt
Väska med axelrem, Louis Vuitton 20x15cm, smärre skador, slitage, bläckfläckar, med dustbag
Fritid Sport
Airsoftgevär, modell Project 90 Cal 5,7x28 SS90, ej komplett, med magasin 3st, ammunition och adapter
Elektronik Spel
PlayStation 3 500GB/GO med handkontroll, diverse kablar och bruksanvisning i originalkartong snr00-27445841-0314625