Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013
Klubbad för
Elgitarr, Washburn Pro Maverick Series, mindre repor förekommer samt en skruv saknas, mjukt fodral ingår
Musikinstrument Övrigt
Cymbaler, 4st Sabian i box, storlek 2stx13tum, 1stx18tum och 1stx20tum ingår, märkta Sabian AAX, visst slitage med repor förekommer dock inga synliga sprickbildningar, hårt fodral ingår