1061 - 1063 av 1 063
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Elgitarr, Washburn Pro Maverick Series, mindre repor förekommer samt en skruv saknas, mjukt fodral ingår

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler, 4st Sabian i box, storlek 2stx13tum, 1stx18tum och 1stx20tum ingår, märkta Sabian AAX, visst slitage med repor förekommer dock inga synliga sprickbildningar, hårt fodral ingår

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Musik

Boss BR-900CD, digital recording studio med CD-R/RW Built-in, strömsladd ingår, ej funktinsgaranti

900 kr

Utrop: 100 kr