Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013
Parti silver, trefärgat S925 11,2g, ett collier och ett armband, partiellt avskavd förgyllning
Örhängen design Georg Jensen S925 6,7g, modell Daisy i emalj och förgyllt silver, ej för hål, clips
Champion, herrur Skyline stål C6542, defekt tryckknappar fungerar ej, repor på länk och ring
Omega, herrur 14K, manuell 137001 - TOOL 105 waterproof, repigt glas, defekt länk i annat material, hårt uppdragen
Certina, damur guld på stål quartz, ristnr 0806 707 6756827, små rispor i glaset, skev länk 18K, längd 18,5cm, bruttovikt 24,6g
Georg Jensen, ljusstake i matterad och blank metall med två ljushållare, ljushållarna är avtagbara, höjd 25,5cm, med små repor