1041 - 1060 av 1 063
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Ringar 6st, i silver S925 9,3g Ø15¾, innehåller stenar

200 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver förgyllt S925 14,1g, varav tre armband och två halskedjor

Utrop: 75 kr

Parti silver, trefärgat S925 11,2g, ett collier och ett armband, partiellt avskavd förgyllning

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 3 par, i silver S925 8,3g, varav ett par förgyllt

100 kr

Utrop: 75 kr

Ring, design Efva Attling i silver, S925 9,3g Ø15½, slät

325 kr

Utrop: 300 kr

Ring i silver S925 5,3g Ø16¼, med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 6st, i silver S925 13g Ø16, innehåller stenar

175 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 2 par, i silver S830 2g, varav ett par förgyllt och med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 8,5g, delvis förgyllt, består av två halskedjor och ett hänge

50 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 3st, i silver S830 11,4g Ø15-16, varav en med sten

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen design Georg Jensen S925 6,7g, modell Daisy i emalj och förgyllt silver, ej för hål, clips

500 kr

Utrop: 300 kr

Brosch i silver S925 5,9g

225 kr

Utrop: 50 kr

Collier med lås i silver med stenar S925 ca2g, doserade pärlor 50cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Omega, damur 14K, manuell med armband i annan metall, repat glas

600 kr

Utrop: 600 kr

Guess, damur i vit metall med stenar, ej funktionsgaranti

225 kr

Utrop: 50 kr

Champion, herrur Skyline stål C6542, defekt tryckknappar fungerar ej, repor på länk och ring

475 kr

Utrop: 50 kr

Omega, herrur 14K, manuell 137001 - TOOL 105 waterproof, repigt glas, defekt länk i annat material, hårt uppdragen

6 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Certina, damur guld på stål quartz, ristnr 0806 707 6756827, små rispor i glaset, skev länk 18K, längd 18,5cm, bruttovikt 24,6g

Utrop: 4 100 kr

Georg Jensen, ljusstake i matterad och blank metall med två ljushållare, ljushållarna är avtagbara, höjd 25,5cm, med små repor

350 kr

Utrop: 425 kr

Georg Jensen, 3st ljusstakar i blank metall, höjd 12cm, 18cm 23,5cm med små repor

400 kr

Utrop: 500 kr