321 - 340 av 1 063
1...161718...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2013

Klubbad för

Guldtacka 24K 31,1g

Utrop: 9 400 kr

Seiko Herrur Sports5 snr130140 automat 18,5cm

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 21K skadat 12,8g

Utrop: 3 400 kr

Parti silver S925 skadat 185g

650 kr

Utrop: 700 kr

Parti silver skadat 67,8g

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband S800 19cm B4,5cm 96,9g

650 kr

Utrop: 275 kr

Accessoarer Övrigt

Tändare Cartier 57435K

1 500 kr

Utrop: 550 kr

Oljemålning på duk sign. Kliuchnikov Vjeteslav "Stilleben" ca 68x79cm, inramad

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Oljemålning på pannå, signerad George Bain 1911, i skadad förgylld träram

550 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk signerad G. Adon 25,5x20,5cm, fågelmotiv, i träram (stötskadad och nött)

100 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk signerad G. Adon 25,5x20,5cm, fågelmotiv, kantstött och nött träram

100 kr

Utrop: 75 kr

Champagneglas 2st Ulrica Hydman-Vallien "Tulip" höjd 25cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Prydnadsföremål Bertil Vallien, Kosta Boda "Home skulptur", nr 091037

750 kr

Utrop: 375 kr

Figurin Orrefors, kristall, höjd 16,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Orrefors , kristall, höjd 11cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Orrefors, kristall ,höjd 10,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Lumix FZ45 med laddare, batteri och minneskort 16GB

1 700 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Canon EOS 1100D serienummer 223073014158, med objektiv Canon 18-55mm 1:3,5-5,6 serienummer 9247040585, med USB-kabel och batteri

1 500 kr

Utrop: 500 kr

Kameraväska Lowepro (lite smutsig)

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölsejdel, tenn, design Tassinari, höjd 13cm, repig

25 kr

Utrop: 50 kr