421 - 440 av 1 056
1...212223...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Oljemålning på duk, sign. Klaibery 53x63cm, skadad ram

125 kr

Utrop: 75 kr

Littografi Kurt Sjöberg 113/360 57x42cm skadad ram

100 kr

Utrop: 550 kr

Oljemålning Edvin Axelsson 45x65cm

150 kr

Utrop: 550 kr

Olja på duk Göte Lundberg 49x61cm, i ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Knut Norman 37x62cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Egon Lennart Karlsson 46x59cm, i ram, skador

225 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på pannå sign. B.Wilde 55x60cm, ramad, små skador på ramen

25 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk Edvin Axelsson 37x45cm, i ram, skadad

100 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Edvin Axelsson 49x85, i ram

175 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Edvin Axelsson 44x44cm, i ram

175 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Björn Wilde 89x60cm, i ram, skadad

175 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk sign. Yngve Nilsson 59x48cm i förgylld skadad ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk , 48x66cm, skadad ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk, 30,5x69cm, skadad ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Littografi Irel 76/199 39x54cm

75 kr

Utrop: 375 kr

Littografi Irel 124/199 51x70cm

275 kr

Utrop: 375 kr

Littografi Irel 81/199 51x70cm

200 kr

Utrop: 375 kr

Olja på duk Björn Wilde 49x60cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Björn Wilde 80x97cm, i ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Rudolph Schacht 49x79cm, i ram, skadad

325 kr

Utrop: 75 kr