401 - 420 av 1 056
1...202122...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Ring, Vitguld design Nina Koppel Fusion Georg Jensen med diamanter 3xca0,03ct 2xca0,02ct 3xca0,01 18K Ø17 3/4 6,2g

Ring, Vitguld design Nina Koppel Fusion Georg Jensen med diamanter 3xca0,03ct 2xca0,02ct 3xca0,01ct 18K Ø18 6,4g

Örhängen, ett par trefärgade design Nina Koppel Fusion Georg Jensen 18K 8,2g

Örhängen, ett par design Nina Koppel Fusion Georg Jensen 18K 3,5g

Musikinstrument Dragspel

Knappdragspel Scandalli, i väska, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synt, Korg, micro Korg, med sladd i kartong, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning, B. Ellis 59x65cm, ramad, skadad ram

700 kr

Utrop: 225 kr

Färglitografi, M. Starfeldt -88 PT 50x57cm, glas och ram, skadad ram

50 kr

Utrop: 100 kr

Olja på duk Björn Wilde 32x40cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Björn Wilde 37x45cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk , Edvin Axelsson , 37x45cm, ramad, skadad ram

75 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, Gunnar Persson "Kronblom" nr: 69/390, 40x57cm, glas och ram

475 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk Artur Bengtsson 37x45cm, i skadad ram

50 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad , 182/300, 36x26cm, glas och ram

650 kr

Utrop: 100 kr

Olja på duk S.Gulewitsch 81x110cm, i ram, små skador

175 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk G Munar 64x90cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning, Elin Höglund 37x25cm, glas och ram

125 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk W. Tegn. 62x89cm, i ram, lös

75 kr

Utrop: 75 kr

Olja på pannå L. Hallström 37x45cm, i ram, skadad

100 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk Nils Olzon 61x81cm, i ram, skadad

75 kr

Utrop: 75 kr