441 - 460 av 1 056
1...222324...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2013

Klubbad för

Olja på duk Edvin Axelsson 29x119cm, i ram

600 kr

Utrop: 75 kr

Oljemålning på duk, sign V Aaltona 36,5x45cm, klackelerad färg , skadad ram

175 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk sign, V Aaltona , 37x45cm, skadad ram

175 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på pannå, sign. A.E. Wilson 42x57,5cm, skadad ram

25 kr

Utrop: 75 kr

Tryck Axel Borg 43x56cm "Torgscen från Örebro" skadad ram

50 kr

Utrop: 275 kr

Oljemålning Edvin Axelsson 45x65cm

375 kr

Utrop: 550 kr

Tallrik, Royal Copenhagen, Ø29,5cm

200 kr

Utrop: 375 kr

Laptop AcerAspire one med laddare i skadad kartong, ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 600 kr

Samsung Galaxy Xcover GT-S5690, med laddare och manual i kartong

500 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

Playstation 3, Sony med handkontroll och nätkabel, ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 125 kr

Digitalkamera EOS 400D med tillbehör i kartong + extra objektiv Tamron 55-200mm

1 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Laptop AcerAspire one med laddare i skadad kartong ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 650 kr

Teservis 14 delar, Rörstrand modell Mon Amie : Tekanna med sil och lock, Sockerskål med lock , Tekoppar 4st, Tefat 4st, Assietter 4st

2 100 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 6st S830 102mm 49,2g

225 kr

Utrop: 225 kr

Mobiltelefon JCB, i kartong med manual, laddare, hörlurar och kvitto, batteriluckan lös

75 kr

Utrop: 75 kr

Epoch Herrur 18K med läderband i ask

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Brosch 18K skadad 2,5g

Utrop: 650 kr

Nål 18K med pärlor 1,9g

Utrop: 650 kr

Ring 18K vitguld med pärlor och diamanter 5xca0,01ct Ø17¼ 4,9g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Parti silver skadat 61,2g

250 kr

Utrop: 225 kr