Avslutad | Pant – Tisdag 10 september 2013
Örhängen, 6 par + 1 udda. (ett par med granater, 1 par defekta, ett par med lås som saknas) 18K 8,2g
Visa varaSmycken Armband
Armband, 12 st (2 st X-lälnk, 1 st X-länk med berlocker (trasigt lås), 1 st bismark, 1 st pansar, 7 st fantasi (3 st defekta) 18K 77,3g
Visa varaMusikinstrument Slagverk
Virveltrumma, Ahead 6x14" Model Steam Bent 1-ply Maple Gun Metal, Sn: 01995
Silverdollar, 17st cirkulerade med repor/slitage på samtliga. (Antal/åretal: 1x1884, 1x1885, 1x1889, 3x1921, 5x1922, 4x1923, 2x1925) cirka 450g
Fritid Övrigt
Lokstall Märklin med räls samt en modeltågsvagn Piko "Goerlitzer Aktien-brauerei", div. defekter
Mattor Övrigt
Matta, turkisk, 0,92x1,5, diverse fläckar/skador. OBS: Varan visas ej.
Visa varaMattor Övrigt
Matta, Bakthiar 1,35X1,9 diverse fläckar/skador. OBS: Varan visas ej.