1 - 20 av 1 407
123...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 september 2013

Klubbad för

Elektronik Film

NextBase SDV685AM bärbar DVD två skärmar 8,5" med sladdar och bruksanvisning i väska ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 375 kr

Grafiska blad 3st Nils G Stenqvist "Källan" 63X27CM 1988, Acke Oldenberg "Spanska sånger" 38/125 1988, Gösta Gierow 38/125 66X48cm 1988 i portfölj

475 kr

Utrop: 600 kr

Keramiktavla Lisa Larsson 22x22cm

600 kr

Utrop: 325 kr

Pärlcollier 42cm med silverlås skadat

175 kr

Utrop: 225 kr

Samsung Digitalkamera EK-GC100, hörlurar, laddare

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Sekonda Herrur, Kronograf, 3101 BLT, manuell, går ej

250 kr

Utrop: 150 kr

GPS Raymarine C70 i fodral med manualer, sjökort (östkusten) kablar samt båtfäste, ej funktionsgaranti

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Vas Tropic Kosta Boda Göran Wärff 32cm

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Open Minds svart H34cm

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Open Minds blå botten H 34cm

850 kr

Utrop: 500 kr

Skål Kosta Boda Göran Wärff 20,5x16cm naggad

100 kr

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda H30cm

375 kr

Utrop: 225 kr

Tuschteckningar 9st Hermansson olika storlekar en skadad

50 kr

Utrop: 750 kr

Tuschteckningar 3st EWK olika storlekar

200 kr

Utrop: 325 kr

Vas Rörstrand, höjd 45cm, bredd 20cm bredd

700 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Bordsur

Zenith La Locloise Bordsur med nyckel och tillhörande hylla naggade ej funktionsgaranti

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Elgitarr Cort, lackskador i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 400 kr

Vas Orrefors, Ingeborg Lundin, tillverkad 1988, med certifikat i kartong

12 800 kr

Utrop: 8 500 kr

Klockor Maurice Lacroix

Maurice Lacroix, automat, herrur, datum, safirglas, refnr.LC6018, snr.AN527636, stål, läderarmband, i box, skadad, med cert September 2009

4 000 kr

Utrop: 4 900 kr

Halskedja Kejsarlänk silver 925, 88,5g 63cm

425 kr

Utrop: 325 kr