Halskedja Ankar 42cm med hänge spindel i nät 3,1g
Utrop: 75 kr
Halssmycke 42cm S830 5,8g någon sten med skönhetsfel
Parti defekt silver 8 delar 830 silver 50,9g
Utrop: 175 kr
Ring med stenar 14K 8,5g Ø16 3/4 signerad P.Bo
Utrop: 1 700 kr
Armband Bismarck 18K 12g 20,5cm
Utrop: 3 000 kr
Örhängen 1 par creoler S925 1,1g
Halskedja Pansar S925 2,7g 38,5cm
Ring med markasiter S925 1,8g Ø18 1/4
Ring med sten S925 2,5g Ø 16 1/2
Halskedja Pansar förgylld 38cm S925 1,6g,
Halskedja ormlänk 40cm med hänge hjärta S925 3,9g
Armband 19cm 925 silver 6,8g
Halskedja Pansar 43,5cm, hänge med sten S830 2,6g
Hängsmycke S830 4,6G markasiter någon sten med skada
Örhängen 2 par S925 4,4g längd 10cm
Halskedja Pansar 44cm S925 1,6g
Ring med klack S925 9,7g Ø19
Hänge, defekt 18K 4,6g
Utrop: 1 200 kr
Ring, defekt skena med stenar 18K 5,9g
Utrop: 1 600 kr
Parti guld, defekt med stenar 18K 4,0g
Utrop: 1 000 kr
Tisdag 10 sep 2013