1241 - 1260 av 1 423
1...626364...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2013

Klubbad för

Rock Hugo Boss, stl.44

475 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon HTC, HD2 T8585, med laddare, ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 75 kr

Portabel Bluetooth stereo headset, Sony Ericsson, med kvitto i kartong

300 kr

Utrop: 75 kr

Kamera Pentax P3n, med objektiv Smc Pentax 50mm, Takumar 135mm, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 75 kr

Bestick 24 delar Robert Welch Mercury Satin, i kartong, 6 Gafflar, 6 Knivar, 6 Skedar, 6 Kaffeskedar

650 kr

Utrop: 150 kr

Koppar 4st Arabia, Muminmotiv, höjd 8cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Barntallrik Georg Jensen, Julius, Ø14cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Glas 6st Orrefors, Karolina, höjd 12,5cm

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Glas Orrefors Karolina höjd 14,5cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 800, 142,2g

Utrop: 650 kr

Kaffekanna silver 830, 455,2g med trähandtag, höjd 20,5cm

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Tuppstake, Käck & Hedbys smide, saknar ett löv, höjd 57cm

700 kr

Utrop: 275 kr

Laptop Acer Aspire 5733, med strömsladd

1 400 kr

Utrop: 500 kr

E-Mu 0204/USB, audio interface, med usb sladd, installations kit och kvitto i kartong, ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Soppterrin, Rörstrand Gröna Anna, defekt lock, krackelerad

Uppläggningsskålar 3st Rörstrand, Gröna Anna

Uppläggningsfat 2st, Rörstrand, Gröna Anna, krackelerade

Uppläggningsskålar 2st Rörstrand, Gröna Anna

Slevfat 2st Rörstrand Gröna Anna, krackelerade

Tallrikar 13st Ø24cm, Gröna Anna, Rörstrand, skador