1261 - 1280 av 1 423
1...636465...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2013

Klubbad för

Tallrikar 12st Ø20,5cm Gröna Anna, Rörstrand, skador

Assietter 11st Ø18,5cm, Gröna Anna, Rörstrand, skador

Tallrikar 12st djupa, Ø23,5cm, Gröna Anna, Rörstrand, skador

Tallrikar 9st djupa Ø20,5cm Gröna Anna, Rörstrand, skador

Parti koppar 13 delar, skadade

275 kr

Utrop: 75 kr

Elbas Vester Platin-I, i för litet mjukt fodral

700 kr

Utrop: 900 kr

Elbas Hagström, HII Bass, repig i hårt fodral

3 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr Supreme, Black devil, i hårt fodral

650 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Burns, Marquee, i hårt fodral

3 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr.Z7075209, i hårt fodral, små repor och klistermärken

5 300 kr

Utrop: 6 100 kr

Akustisk gitarr Furch, D40.CM.12, skador, saknar fodral

2 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Elgitarr Fender Telecaster, USA, lackskador, i hårt fodral

4 400 kr

Utrop: 1 300 kr

Halvakustisk gitarr Gibson, ES-339, i hårt fodral med certifikat

9 100 kr

Utrop: 6 100 kr

Elgitarr Epiphone, S-800, i hårt fodral

Utrop: 1 600 kr

Länkbit 18K 2,6g, defekt

Utrop: 600 kr

Örhängen 18K 7,9g

Utrop: 2 700 kr

Ring vitguld 18K 8,5g Ø18 med diamanter 1xca.0,14ct 18xca.0,01ct

Utrop: 3 600 kr

Klackring 18K 7,2g Ø18¾, repig

Utrop: 1 700 kr

Ringar 3st 18K 15,2g med stenar, skeva och defekta

Utrop: 3 500 kr

Halskedja 18K 17,7g 45,5cm

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr