1221 - 1240 av 1 423
1...616263...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juli 2013

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 3,7g 42cm

Utrop: 850 kr

Ring 23K 5g Ø18 med pärla, små bucklor

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Seiko, herrur, quartz, kronograf, repigt glas, datum, stål, stållänk, viklås, i box

250 kr

Utrop: 325 kr

IWC Schaffhausen, Portuguese, refnr.IW5001-09, snr.3806859, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, liten sekundvisare, gångreservindikator, glasbaksida, läderarmband, viklås

Utrop: 60 000 kr

Vas, Orrefors, höjd 25,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas 2st, Orrefors, höjd 16,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas Orrefors, Karolina, 4st Cocktailglas, 4st Portvinsglas, 4st Snapsglas, 2st Rödvinsglas, i kartonger, några med nagg

1 400 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, Sia home fashion, 6 Gafflar, 6 Knivar, 6 Skedar, 6 Kaffeskedar, allt i kartong

225 kr

Utrop: 275 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larsson, Lill Skansen

125 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K 2g Ø17 med diamanter 5xca.0,01ct

Utrop: 750 kr

Ljuslykta Iittala, Marimekko, höjd 6cm

100 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Salt & Pepparkvarnar, Georg Jensen, höjd 20cm

650 kr

Utrop: 400 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

Bestick Georg Jensen, Barngaffel 149mm, Barnsked 150mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Koppar 4st, Arabia, Mumin motiv, höjd 8cm

425 kr

Utrop: 75 kr

Sparbössa, Georg Jensen, metall

275 kr

Utrop: 150 kr

Bestick Georg Jensen, The Twist family, Gaffel, Kniv, Sked och Tesked, i kartong

200 kr

Utrop: 100 kr

Barnkopp Georg Jensen, Alfredo, höjd 7cm

125 kr

Utrop: 75 kr