Ljusstakar 2st Kosta Boda höjd 28cm
Utrop: 75 kr
Kristallskål Orrefors höjd 11,5cm
Kristallskål Skruf modell Corona sign. Edenfalk höjd 11cm
Utrop: 100 kr
Akustisk gitarr Yamaha FG-355, lackskador, i hårt fodral
Utrop: 400 kr
Akustisk gitarr Larrivee, Canada, spricka på lock, i hårt fodral
Utrop: 3 400 kr
Akustisk gitarr Antonio Aparicio, AA30, lackskador, i hårt fodral
Utrop: 650 kr
Väggur förgyllt trä, med nyckel
Utrop: 500 kr
Skål, keramik, Gustavsberg Josef Ekberg modell Sgraffito höjd 11cm
Utrop: 225 kr
Urna, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 26cm
Utrop: 325 kr
Vas, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 28,5cm
Utrop: 275 kr
Vas, keramik, Gustavsberg , Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 26cm
Vas, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito höjd 21cm
Skål, keramik, Gustavsberg Josef Ekberg modell Sgraffito höjd 7cm
Utrop: 150 kr
Kuddfodral Svenskt Tenn, 47x47cm
Tisdag 12 mar 2013