1101 - 1120 av 1 647
1...555657...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2013

Klubbad för

Ljusstakar 2st Kosta Boda höjd 28cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål Orrefors höjd 11,5cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Kristallskål Skruf modell Corona sign. Edenfalk höjd 11cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Akustisk gitarr Yamaha FG-355, lackskador, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 400 kr

Akustisk gitarr Larrivee, Canada, spricka på lock, i hårt fodral

4 700 kr

Utrop: 3 400 kr

Akustisk gitarr Antonio Aparicio, AA30, lackskador, i hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 650 kr

Väggur förgyllt trä, med nyckel

Utrop: 500 kr

Skål, keramik, Gustavsberg Josef Ekberg modell Sgraffito höjd 11cm

275 kr

Utrop: 225 kr

Urna, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 26cm

1 500 kr

Utrop: 325 kr

Vas, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 28,5cm

950 kr

Utrop: 275 kr

Vas, keramik, Gustavsberg , Josef Ekberg, modell Sgraffito, höjd 26cm

1 400 kr

Utrop: 275 kr

Vas, keramik, Gustavsberg, Josef Ekberg, modell Sgraffito höjd 21cm

900 kr

Utrop: 225 kr

Skål, keramik, Gustavsberg Josef Ekberg modell Sgraffito höjd 7cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Kuddfodral Svenskt Tenn, 47x47cm

700 kr

Utrop: 275 kr

600 kr

Utrop: 275 kr

500 kr

Utrop: 275 kr

550 kr

Utrop: 275 kr

600 kr

Utrop: 275 kr

550 kr

Utrop: 275 kr

450 kr

Utrop: 275 kr