1121 - 1140 av 1 647
1...565758...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2013

Klubbad för

Kuddfodral Svenskt Tenn, 47x47cm

375 kr

Utrop: 275 kr

600 kr

Utrop: 275 kr

750 kr

Utrop: 275 kr

500 kr

Utrop: 275 kr

500 kr

Utrop: 275 kr

750 kr

Utrop: 275 kr

650 kr

Utrop: 275 kr

450 kr

Utrop: 275 kr

650 kr

Utrop: 275 kr

500 kr

Utrop: 275 kr

650 kr

Utrop: 275 kr

650 kr

Utrop: 275 kr

700 kr

Utrop: 275 kr

Kanna, Argenta Gustavsberg, Kåge, höjd 31cm,

1 600 kr

Utrop: 650 kr

Porslin, Fyrklövern design Sigvard Bernadotte : 4-våningskål, ljustakar 1 par, skål Ø23cm, uppläggningsfat 2st, såssnipa, uppläggningsfat 3-delat, ugnsfastaformar 2st Ø25 och 39cm, vas höjd 20cm i kartonger

1 700 kr

Utrop: 550 kr

Olja på pannå, 51x43cm, ramad, sign Niels Jensen (medverkade i filmen G)

Utrop: 550 kr

Olja på pannå, 51x43, ramad, sign Niels Jensen (medverkade i filmen G)

Utrop: 550 kr

Utrop: 550 kr

Utrop: 550 kr

Olja på pannå,sign. Gustaf Höglund (1910-) ca69x80cm , ramad

425 kr

Utrop: 275 kr