1081 - 1100 av 1 647
1...545556...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2013

Klubbad för

Parti silver 830, 240,1g, graverat

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Parti silver 830, 1384g, graverat, defekt, en gipsfylld

6 700 kr

Utrop: 6 400 kr

Halskedja vitguld 18K 16,1g 42,5cm

3 600 kr

Utrop: 4 300 kr

Skål på fot S830 184,3g med blå insida skadad

Utrop: 900 kr

Halskedja S925 85,7g 42cm

450 kr

Utrop: 475 kr

Vas S925 höjd 10,5cm 63,0g

325 kr

Utrop: 375 kr

Efterrättsgafflar 10st ,S925 227,2g 142mm graverade

Utrop: 1 300 kr

Såsslev S925 44,4g år 1850 17cm graverad

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 925 graverat 277,9g

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Fat med skål med lock defekt S925 Georg Jensen 441,1g

Parti silver defekt S830 54,4g

225 kr

Utrop: 300 kr

Bordsskedar 6st S925 274,6g 173mm

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Kaffeskedar 6st S925 97,9g 119mm

Utrop: 600 kr

Parti silver 830 graverat 179,8g

700 kr

Utrop: 900 kr

Fiskespö Shimano Jerk Bait 183 medium heavy, i fodral

450 kr

Utrop: 75 kr

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur, No.50, i kartong

1 100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S800 defekt/graverat brv.1434,2g silvervikt ca1100g

4 500 kr

Utrop: 5 500 kr

Akvarell, Carl Hampus Bergman (1921-1989), 25x35cm, i passepartout, oramad

25 kr

Utrop: 175 kr

Elbas Squier by Fender, små skador, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Kristallskål Orrefors höjd 7,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr