1061 - 1080 av 1 647
1...535455...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 mars 2013

Klubbad för

Parti guld graverat 18K 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Sony Nex-F3, med sladdar och installations cd i kartong

1 600 kr

Utrop: 650 kr

Moccaskedar 6st S830 54,9g

225 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver 830 defekt 292,2g

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Matsked S925 66,9g 210mm

300 kr

Utrop: 400 kr

Parti silver 830 graverat 31,1g

125 kr

Utrop: 175 kr

Bestick 2st, för barn , nysilver (gaffel och kniv)

Utrop: 75 kr

Pillerdosa S800 19,9g

175 kr

Utrop: 125 kr

Kaffesked 1st S830 16,9g modell Rosenholm 119mm

75 kr

Utrop: 125 kr

Spegel med förgylld träram, 112x45cm, små skador

650 kr

Utrop: 275 kr

Matskedar 4st S830 229,5g 211mm modell Haga

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsknivar 12st S830 brv 841,4g 213mm modell Haga

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Bordsgafflar 10st S830 402,3g 180mm modell Haga

1 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Dessertskedar 4st S830 147,6g 163mm modell Haga

600 kr

Utrop: 800 kr

Bordsskedar 11st S830 502,4g 186mm modell Haga

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Bägare S925 graverad 336,8g WA Bolin

1 900 kr

Utrop: 1 900 kr

Örhängen med pärlor S925 Thomas Sabo 2,0g i ask

Utrop: 150 kr

Armband med pärlor och silverhänge S925 1,7g Thomas Sabo i ask

500 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen med stenar S925 Thomas Sabo 1,3g i ask

100 kr

Utrop: 125 kr

Fat silver 830, 1099,2g, graverat

4 600 kr

Utrop: 5 400 kr