Parti guld graverat 18K 3,9g
Utrop: 1 200 kr
Digitalkamera Sony Nex-F3, med sladdar och installations cd i kartong
Utrop: 650 kr
Moccaskedar 6st S830 54,9g
Utrop: 300 kr
Parti silver 830 defekt 292,2g
Utrop: 1 500 kr
Matsked S925 66,9g 210mm
Utrop: 400 kr
Parti silver 830 graverat 31,1g
Utrop: 175 kr
Bestick 2st, för barn , nysilver (gaffel och kniv)
Utrop: 75 kr
Pillerdosa S800 19,9g
Utrop: 125 kr
Kaffesked 1st S830 16,9g modell Rosenholm 119mm
Spegel med förgylld träram, 112x45cm, små skador
Utrop: 275 kr
Matskedar 4st S830 229,5g 211mm modell Haga
Bordsknivar 12st S830 brv 841,4g 213mm modell Haga
Utrop: 2 100 kr
Bordsgafflar 10st S830 402,3g 180mm modell Haga
Dessertskedar 4st S830 147,6g 163mm modell Haga
Utrop: 800 kr
Bordsskedar 11st S830 502,4g 186mm modell Haga
Utrop: 2 500 kr
Bägare S925 graverad 336,8g WA Bolin
Utrop: 1 900 kr
Örhängen med pärlor S925 Thomas Sabo 2,0g i ask
Utrop: 150 kr
Armband med pärlor och silverhänge S925 1,7g Thomas Sabo i ask
Utrop: 325 kr
Örhängen med stenar S925 Thomas Sabo 1,3g i ask
Fat silver 830, 1099,2g, graverat
Utrop: 5 400 kr
Tisdag 12 mar 2013