261 - 280 av 413
1...131415...21 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 31 januari 2013

Klubbad för

Klocktillbehör Tudor

SKYLTMATERIAL, till Tudor, bokstäver, gulmetall, 22-26 mm, skadade.

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Rolex

SKYLTMATERIAL, till Rolex, bokstäver, gulmetall, 11-13 mm, skadade.

250 kr

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Cartier

SKYLTMATERIAL, för Cartier, gulmetall, 48 x 100 mm, skadad.

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Cartier

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Cartier

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Fickur

FICKURSETUI, 85 x 107 x 29 mm, trä, " Albert Duval, Geneva", skadad, ca 1915.

175 kr

Utrop: 200 kr

Klocktillbehör Tissot

BOX, till Tissot damur, grön, bakelit, 46 x 103 x 30 mm, ca 1940.

225 kr

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Rolex

BUTIKSSKYLT, Rolex GMT-Master, mässing, Ref nr. 292, skadad, ca 1975.

600 kr

Utrop: 275 kr

Klocktillbehör Record

BUTIKSSKYLT, Record Genève, mässing, skadad, ca 1960.

Utrop: 150 kr

Klocktillbehör Tissot

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Tissot

BOX, till Tissot damur, grön, bakelit, 46 x 103 x 30 mm, skadad, ca 1940.

Utrop: 200 kr

Klocktillbehör Tissot

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega damur, röd, 217 x 42 x 22 mm, skadad, ca 1970.

150 kr

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Hamilton

BOX, till Hamilton armbandsur, röd, 130 x 97 x 35 mm, skadad, 1965.

75 kr

Utrop: 100 kr

Klocktillbehör Hamilton

BOX, till Hamilton armbandsur, röd, 130 x 97 x 35 mm, skadad, ca 1965.

225 kr

Utrop: 100 kr

Klocktillbehör Zenith

FORNITURLÅDOR, 2 st i papp, Zenith och Revue, skador.

Utrop: 50 kr

Klocktillbehör IWC

FORNITURLÅDA, International Watch Co, skadad.

125 kr

Utrop: 50 kr

OMEGA, fickur, 51,5 mm, savonett, Boett nr. 3734399, silver, ankargång, skadad urtavla, bucklor, ca 1908.

1 500 kr

Utrop: 800 kr

AU LINGOT D OR, Chaux-de-fonds, fickur, 70 mm, Boett nr. 565, gulmetall/svarteloxerad, ankargång, tablettsiffror, skadad urtavla, sekundvisare saknas, defekt, gravyr, bucklor, ca 1900.

Utrop: 700 kr

FICKUR, 50,5 mm, Serie nr. 337344, Boett nr. 337344, silver, ankargång, skadad urtavla, mönster, bucklor, ca 1910.

250 kr

Utrop: 275 kr